You are here
Mionix Castor z tytułem najlepszej myszki gamingowej Sprzęt 

Mionix Castor z tytułem najlepszej myszki gamingowej

Szwedzki producent coraz lepiej radzi sobie na trudnym rynku sprzętu gamingowego. Za przykład niech posłuży „Castor” – gryzoń, który na festiwalu „Thailand Game Show 2015” zdobył tytuł „Najlepszej myszy do grania”.
Najnowsze urządzenie szwedzkiej firmy produkującej sprzęt dla graczy charakteryzuje się stonowaną, elegancką formą oraz smukłą budową. Jednak tym, co wynosi „Mionix Castor” ponad konkurencję, jest zastosowany w myszce optyczny sensor „PMW 3310”, który pozwala osiągnąć do 10 000 DPI. To nie jedyne zalety, które oferuje wspomniane urządzenie. Znajdziemy tutaj także wysoką dokładność, płynne śledzenie ruchów, maksymalną szybkość powyżej 215 IPS czy brak akceleracji. Mało?! A co powiecie na system analizujący podłoże „S.C.A.T.” oraz system kalibracji „LOD”, dzięki czemu myszka w pełni dostosowuje się do potrzeb użytkownika?
„Mionix Castor” doceniła także polska społeczność graczy, co jest niezłym osiągnięciem zważywszy na to, że marka na rodzimym rynku zadebiutowała całkiem niedawno, bo dopiero kilka miesięcy temu. Pozytywne recenzje i liczne rekomendacje oraz udział producenta w imprezach branżowych, jak miało to ostatnio miejsce na poznańskich targach „PGA”, pozwolą zwiększyć rozpoznawalność tej firmy w naszym kraju, co być może z czasem pozwoli jej wygrać z takimi potentatami, jak „Roccat”, „SteelSeries’ czy „Logitech”. Aby się jednak o tym przekonać, musimy poczekać na rozwój wypadków…Mysz w całej okazałości obejrzeć możecie w materiale filmowym poniżej:
 
http://www.youtube.com/watch?v=0mI6_UjilSQ
 Źródło: Mionix
________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór myszek w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Related posts

Leave a Comment