ME Catalyst Slide

Mirror’s Edge Catalyst doczekało się efektownego zwiastuna premierowego

„Electronic Arts” opublikowało premierowy zwiastun gry „Mirror’s Edge Catalyst”. Bieg, skoki, sceny walki, a także zarys fabularny produkcji to elementy, które prezentuje wspomniany materiał. Szykuje nam się hit?

ME Catalyst Slide

„Electronic Arts” zaskoczyło wszystkich opublikowaniem zwiastuna premierowego „Mirror’s Edge Catalyst” na prawie miesiąc przed debiutem rynkowym produkcji. To dość niecodzienne zjawisko, gdyż tego typu materiały ukazują się zazwyczaj na kilka dni przed tym, zanim dany tytuł trafi na sklepowe półki.

W zaprezentowanym dwuminutowym materiale mamy możliwość zapoznania się z fragmentami rozgrywki, jak i kilkoma scenkami dialogowymi. Filmik przedstawia ogólny zarys fabularny produkcji. Widzimy Faith, która właśnie opuszcza poprawczak. W tle przemyka się Gabriel Kruger, stojący za korporacją kontrolującą miasto. Oprócz zapierających dech w piersiach widoków twórcy ukazali nam działanie linki, a także efektowny skok na latającego drona.

ME Catalyst Screen

Opublikowanie zwiastuna to nie jedyna informacja, z jaką było nam dane zapoznać się w ciągu kilku ostatnich dni. Zgodnie ze zwyczajem „Elektroników” osoby posiadające xboksowy „EA Access” czy pecetowy „Origin Access” w kontynuację „Mirror’s Edge” zagrają 5 dni wcześniej. Niestety odrobinę krócej niż miało to miejsce dotychczas. Na wczesną zabawę z Faith będziemy mieć nie zwyczajowe 10, a tylko 6 godzin. Tradycyjnie postępy, które uda nam się w tym czasie „zachować”, będziemy mogli przenieść do pełnej edycji gry. Oczywiście wyłącznie w przypadku, gdy zdecydujecie się na jej zakup.

Jeśli zastanawiacie się jeszcze czy warto, to uspokajam, że wielkość świata z całą pewnością pozwoli na długą przygodę z tytułem. Pod tym adresem możecie udać się na wirtualną wycieczkę po lokacjach w grze, za sprawą interaktywnej mapy, która pojawiła się na oficjalnej stronie „Mirror’s Edge Catalyst”. Na ten moment możecie podziwiać widoki tylko jednej dzielnicy – Anchor, na którą składają się wieżowce korporacji oraz centra handlowe. Na kolejne dwie przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

ME Catalyst Screen 1
Minimalne wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Windows 7 64-bit (z najnowszym SP);

  • Procesor: Intel i3-3250/AMD FX-6350 lub lepszy;

  • Pamięć operacyjna: 6 GB;

  • Dysk twardy: 25 GB;

  • Karta grafiki: NVIDIA GeForce GTX 650 Ti (2 GB)/AMD Radeon 270x lub lepsza.

Rekomendowane wymagania sprzętowe:                    

  • System operacyjny: Windows 10 64-bit (z najnowszym SP) ;

  • Procesor: Intel Core i7 3770 (3.4 GHz )/AMD AMD FX-8350 (4 GHz) lub lepszy;

  • Pamięć operacyjna: 16 GB;

  • Dysk twardy: 25 GB;

  • Karta grafiki: NVIDIA GeForce GTX 970 (4 GB)/AMD GPU Radeon R9 280x (3 GB) lub lepsza.

http://www.youtube.com/watch?v=vwrg-pMzM2Y

„Mirror’s Edge Catalyst” dostępne będzie od 9 czerwca na następujące platformy sprzętowe: „PC”, „PlayStation 4” oraz „Xbox One”.

Najnowsze informacje o „Mirror’s Edge Catalyst” znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Źródło: EA Polska, Gematsu.com, VG247.com

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...