Wiedżmin 4 Krew i Wino Slide

Wiedźmin 3: Dziki Gon – Krew i Wino doczekało się premierowego zwiastuna

„CD Projekt RED” właśnie opublikował efektowny zwiastun premierowy gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon – Krew i Wino”. Nam nie pozostało nic innego, jak tylko skreślać dni w kalendarzu w oczekiwaniu na debiut rynkowy produkcji.

Wiedżmin 4 Krew i Wino Slide

Jeszcze tylko kilka dni musimy poczekać na debiut rynkowy rozszerzenia „Krew i Wino” do gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon”, które ma być jednocześnie zwieńczeniem przygód uwielbianego przez wielu bohatera. Studio „CD Projakt RED”, aby podgrzać nieco atmosferę przed premierą dodatku, postanowiło opublikować nowy zwiastun. O ile we wcześniejszych trailerach „Krew i Wino” przedstawiane było, jako sielska przygoda to dzisiejsza zapowiedź ukazuje zdecydowanie ciemniejszą stronę Toussaint– „krainy wina i miłości”.

„Krew i Wino” może być ostatnią przygodą polskiego studia z wiedźminskim uniwersum, gdyż „CD Projekt RED” w najbliższej przyszłości planuje się skupić na nowych markach:

Jeśli mam być szczery to nie wiem. Nie mamy aktualnie żadnych planów dotyczących następnego „Wiedźmina”. Jak powiedziałem wcześniej – nigdy nie mów nigdy, ale „Krew i Wino” to naprawdę zamknięcie aktualnej historii i nie będzie nowego „Wiedźmina” w najbliższym czasie. Jeśli w ogóle kiedykolwiek powstanie. – powiedział Marcin Iwański, współzałożyciel „CD Projekt RED”.

Wiedżmin 4 Krew i Wino Screen

Dodatek zajmie graczy na ponad 30 godzin oraz zaoferuje sporo nowych atrakcji, które spodobają się fanom „Wiedźmina” z całego świata. Twórcy wprowadzają do gry nową krainę, w której przyjdzie nam wypełnić ponad 90 zadań, co przełoży się na rozmiar DLC – w zależności od platformy sprzętowej będzie trzeba się przygotować na około 10-15 GB dodatkowych danych. Na szczególną uwagę w uaktualnieniu zasługuje system mutacji – potężnych zdolności, które uczynią naszego protagonistę jeszcze silniejszym, oferując przy okazji dostęp do kolejnych slotów na talenty.

Dodatek dostępny będzie od 31 maja na: „PC”, „PlayStation 4” oraz „Xbox One” w ramach cyfrowej dystrybucji. Przypomnijmy jeszcze tylko, iż „Krew i Wino” doczeka się w Polsce pudełkowego wydania na „PlayStation 4” oraz „PC”, lecz w środku nie uświadczymy płyty z dodatkiem, a jedynie kod umożliwiający jego pobranie.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 (64-bit);

  • Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3GHz/AMD Phenom II X4 940 lub lepszy;

  • Pamięć operacyjna: 6 GB;

  • Dysk twardy: 35 GB;

  • Karta grafiki: NVIDIA GeForce GTX 660/AMD Radeon HD 7870 lub lepsza.

Rekomendowane wymagania sprzętowe:                    

  • System operacyjny: Windows 7/8/8.1/10 (64-bit);

  • Procesor: Intel Core i7 3770 (3.4 GHz )/AMD AMD FX-8350 (4 GHz) lub lepszy;

  • Pamięć operacyjna: 8 GB;

  • Dysk twardy: 35 GB;

  • Karta grafiki: NVIDIA GeForce GTX 770/AMD GPU Radeon R9 290 lub lepsza.

http://www.youtube.com/watch?v=xap6NJoDHCs

Zwiastun utwierdza nas w przekonaniu, że pożegnanie z „Wiedźminem” będzie ekscytujące.

Źródło: CDP.pl

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...