aircard 750x300 1

Mobilny Netgear AirCard 790

Jeżeli brakuje wam tego, żeby swobodnie się przemieszczać i jednocześnie mieć możliwość rozdzielania sieci, to NETGEAR ma coś dla was. AirCard 790 najbardziej przyda się jednak poza standardowymi miejscami pracy. Dlaczego?

 
aircard 750x300 1
Ogromną zaletą sprzętu jest jego rozmiar. NETGEAR AirCard 790 wyposażono w ekran dotykowy o przekątnej 2,4 cala, a sam router jest niewiele większy. Dzięki temu zmieści się nawet w kieszeni, choć ta powinna być raczej obszerna. Ważne jest to, że urządzenie można nie tylko łatwo przenosić, ale także równie łatwo z niego korzystać. I to nie tylko tam, gdzie je zakupiliśmy.
AirCard 790 nie posiada bowiem simlocka, a to oznacza, że bez najmniejszego problemu skorzystamy z niego za granicą kraju. Co więcej, również poza naszym kontynentem. Router ma się łączyć ze wszystkimi sieciami w Europie i Azji. Dla kogoś, kto dużo i często podróżuje, takie rozwiązanie jest na wagę złota i eliminuję potrzebę posiadania kilku sprzętów, z których każdy dedykowany byłby innej sieci. Na jednym ładowaniu AirCard 790 potrafi wytrzymać do 11 godzin nieprzerwanej pracy. To kolejna dobra wiadomość dla podróżników, bo przecież tam gdzie zaniosą nas nogi, nie zawsze jest gniazdko.
 
aircard 750x300 2
Bateria w AirCard 790 posiada jeszcze jedną, dość przydatną funkcję, a mianowicie Jump Boost. Pozwala to na ładowanie podłączonych do hotspota urządzeń mobilnych. Oczywiście NETGEAR zadbał także o warstwę typowo sieciową. Router obsługuje 3G oraz 4G LTE i pozwala tym samym na osiąganie 300 Mbps przy ściąganiu oraz 50 Mbps przy wysyłce danych. Dodajmy do tego obsługę dwóch pasm WiFi (2.4 GHz oraz 5 GHz) i możliwość podłączenia jednocześnie 15 urządzeń, a otrzymujemy sprzęt naprawdę godny polecenia.
Ile więc przyjdzie nam za niego zapłacić? Cóż, może i NETGEAR AirCard 790 nie należy do najtańszych (1499 złotych), ale jego możliwości w pełni to rekompensują. Dodatkowo producent przygotował aplikację, która pomaga w zarządzaniu AirCard 790 z poziomu tabletu czy smartfona (iOS i Android).
Źródło: NETGEAR
Fot: jw.
____________________________
Produkty NETGEAR znajdziecie pod tym adresem.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...