klein 750x300 1

Moda w wykonaniu Samsunga

Wydawać by się mogło, że taki gigant jak Samsung nie potrzebuje już specjalnych akcji promocyjnych. Jego produkty i tak znają praktycznie wszyscy, nie tylko ci związani z branżą technologiczną. Producent tym razem postawił na coś innego – na modę.

 
klein 750x300 1
Koreański producent nawiązał współprace z jednym z najbardziej znanych fotografów modowych. Jeżeli nie kojarzycie nazwiska Klein, to nic dziwnego i z pewnością nie jesteście jedyni. Możecie być za to pewni, że zdjęcia Stevena Kleina widzieliście na pewno. Jest to człowiek wielu talentów, ale jego fotografie są na tyle mocne, że po ich ujrzeniu, trudno je zapomnieć. Na pewno za to nie można ich zignorować.
Klein do każdego z wykonywanych przez siebie projektów podchodzi indywidualnie. Widać to nie tylko w jego sesjach, ale także w teledyskach, które współtworzył. Jednym z nich był „Alejandro” Lady Gagi, ale Klein pracował także m.in. z Madonną. Dla Samsunga stworzył specjalny katalog, który promuje najnowsze sprzęty producenta – Galaxy S6 Edge Plus oraz Galaxy Note 5. Razem z dyrektorem kreatywnym V Agency Stephenem Ganem stworzyli małe dzieło sztuki.
 
klein 750x300 2
Fotograf spytany o inspiracje podczas prac przyznał, że skupił się na warstwie emocjonalnej. „Niektórzy ludzie uważają, że technologia jest bezosobowa, ale w rzeczywistości ma ona bardzo osobisty i emocjonalny wymiar. Rozwiązania oferowane przez Samsung łączą ludzi w bezprecedensowy sposób, na najwyższym z możliwych poziomów. To właśnie poczucie łączności zainspirowało nas do zaakcentowania emocji, jakie mogą być wywołane przez tak proste rzeczy, jak wiadomość tekstowa, zdjęcie lub rozmowa telefoniczna.”.
W kampanii wzięły udział modeliki z tzw. wyższej półki – Bella Hadid i Xiao Wen Ju. Wynik prac Kleina jest niesamowity. Produkty Samsunga same z siebie wyglądają interesująco, ale w obiektywie fotografa nabierają zupełnie nowego kształtu.
Źródło: Samsung
Fot: jw.
______________
Po najnowsze smartfony Samsunga zapraszamy pod ten adres.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...