Huawei oraz Navitel nawiązują współpracę

„Navitel Poland”, polski oddział wiodącego dostawcy map i nawigacji samochodowych rozpoczął współpracę z chińskim producentem urządzeń i rozwiązań telekomunikacyjnych oraz informatycznych. Owocem wspomnianej kolaboracji stał się model „Huawei Ascend Y600” z darmową mapą Polski w aplikacji „Navitel Navigator”, który od tego miesiąca można zakupić w sieci sklepów „Neonet”.

 

W modelu „Y600” znajdziemy 5-calowy wyświetlacz TFT o rozdzielczości FWVGA (854×480 pikseli), 2-rdzeniowy procesor pracujący w rozdzielczości 1,3 GHz, układ graficzny „Mali 400”, 512 MB pamięci operacyjnej RAM, 4 GB wbudowanej pamięci na dane z możliwością rozbudowy o dodatkowe 32 GB przy pomocy kart microSD, 5-megapikselowy aparat główny oraz 0,3–megapikselową kamerkę VGA do robienia „selfie, moduły łączności: Wi-F i 802.11 b/g/n, Bluetooth 3.0 i A-GPS. Całość pracuje na platformie „Google Android 4.2 Jelly Bean”, a komponenty zasila akumulator o pojemności 2100 mAh.

Kilkoma informacjami na temat współpracy zdecydował się podzielić Tobiasz Jankowski, CEO „Navitel Polska”:

Coraz więcej uznanych brandów smartfonowych widzi w nas partnera w zakresie organizowania wspólnych promocji sprzedażowych w kanale retail. Działania podejmowane lokalnie mogą przerodzić się w szerszą współpracę, nawet na szczeblu regionalnym, gdyż docelowo polski oddział firmy ma być centralą na Europę Zachodnią. Oferta na zakup smartfona „Huawei Y600” z darmową, dożywotnioaktualizowaną i przede wszystkim działającą offline mapą Polski w naszej aplikacji rusza w sierpniu w sklepach sieci „Neonet”.

Warto zaznaczyć, że dostępny model wyposażony zostanie dodatkowo we wbudowany komunikator, serwis pogodowy czy informacje o natężeniu ruchu. Inną ciekawostką , o której należy wspomnieć, jest szeroki wybór asystentów głosowych wspierających interfejs aplikacji „Navitel Navigator”, pośród których znajdziemy między innymi głos Zbigniewa Urbańskiego, prezentera telewizyjnego, którego fani nowinek ze świata technologii bez trudu powinni rozpoznać.

Jesteśmy firmą, która niesamowicie rozwinęła się technologicznie i należy do ścisłej czołówki smartfonowych graczy. Oferujemy high-endowe urządzenia w cenach dostosowanych do specyfiki polskiego rynku. Współpraca z dostawcami software’owych rozwiązań pozwala dodatkowo rozszerzyć funkcjonalność oferowanych przez nas urządzeń i zapewnić klientom jeszcze większy komfort użytkowania. W przypadku akcji z „Navitelem” kod aktywujący mapę Polski przypisany będzie do smartfona, więc wystarczy uruchomić aplikację i pobrać plik z mapą – wyjaśnia Dariusz Marnic, Marketing Manager w Departamencie Terminali, Huawei Polska.

http://www.youtube.com/watch?v=ebmRKUrZE4I

Miejmy nadzieję, iż kooperacja obu koncernów nie zakończy się wyłącznie na jednym modelu.

Źródło: Navitel Polska, Huawei Polska

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór smartfonów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

6488 More posts in News category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....