motorola-moto750x300

Moto X+1 – następca flagowca Motoroli na zdjęciach

Motorola po przejęciu przez Lenovo nie planuje gruntownych zmian w planach wydawniczych, czego potwierdzeniem są prace nad smartfonem Moto X+1. Za sprawą nieoficjalnych informacji poznaliśmy nie tylko wygląd ów urządzenia, ale także specyfikację.

motorola-moto750x300

 Specyfikacja, w stosunku do poprzednika uległa lekkiemu upgrade, lecz nie będzie to potwór porównywalny z innymi flagowcami. Przynajmniej w kwestii konfiguracji sprzętowej. Z drugiej jednak strony, soft wykorzystywany przez Mototorlę, czyli AOSP z lekkimi modyfikacjami nie należy do zasobożernych. Dzięki temu Moto X+1 będzie działać lepiej niż dobrze.

Wiemy już między innymi, że nowa słuchawka tytułowego producenta zostanie wyposażona w 5.2-calowy ekran, pracujący w rozdzielczości 1080p, czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 800, taktowany zegarem 2.3 GHz oraz 2GB pamięci operacyjnej RAM. Zdjęcia wykonane 12Pix aparatem głównym zapiszemy na max 32GB pamięci flash.

Poniżej możecie zapoznać się ze zdjęciami przedstawiającymi Motorolę Moto X+1. Niewiele, lecz jestem pewny, że w najbliższych tygodniach w sieci pojawi się ich znacznie więcej.

wpid-2014-06-14-23-18-03-jpg

moto-x1-cut1

 Pytanie tylko, w jakich krajach dostępna będzie nowa słuchawka. Ceną bym się specjalnie nie martwił, gdyż na tym polu Motorolę możemy uznać za atrakcyjną. Na oficjalne dane musimy niestety jeszcze trochę poczekać.

Źródła: Knowyourmobile, BGR, Twitter.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...