LG G3 już w Polsce i to w zaskakująco niskiej cenie

Niedawno zaprezentowany flagowiec koreańskiego producenta trafił do Polski. Możemy go nabyć w przedsprzedaży jednego ze sklepów internetowych. Koszt jaki poniesiemy decydując się na zakup LG G3 nie zwala z nóg, czego nie można powiedzieć o innych topowych słuchawkach.

G3LG750x300DodacLogoLG

W sklepie internetowym RTV Euro AGD ruszyła przedsprzedaż „mocarza” od LG. Tuż po premierze byliśmy pewni, że początkowa cena urządzenia w Polsce nie będzie niższa niż 2500 zł. Jakież było nasze zdziwienie, kiedy dowiedzieliśmy się, że za LG G3 przyjdzie nam zapłacić jedynie 2199zł.

Flagowy smartfon Koreańczyków został wyposażony w niezwykle czytelny 5.5-calowy ekran QHD, czterordzeniowy procesor Snapdragon 801 oraz 2GB pamięci RAM. Tym samym wiemy już, że nie odstaje od konkurencji. Modele takie jak Sony Xperia Z czy Samsung Galaxy S5, choć porównywalne na polu wydajności oraz możliwości są znacznie droższe.

Więcej na temat specyfikacji sprzętowej LG G3 możecie przeczytać na naszej stronie. Jeśli zaś jesteście zainteresowani nabyciem wspomnianej słuchawki powinniście udać się pod ten adres.

Źródło: RTV Euro AGD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...