Motorola zamierza pokazać 4 nowe urządzenia…

Motorola pod rządami Lenovo wyraźnie rozkwita. Potwierdzeniem tego jest fakt, iż  firma rozsyła zaproszenia na konferencję, która odbędzie się już 4 września w Chicago.  Najprawdopodobniej zobaczymy na niej, aż cztery nowe  produkty. Jakie?

motoaaaagif

Grafika będąca częścią zaproszenia na wspomniane wydarzenie zdradza, z jakimi urządzeniami przyjdzie nam zapoznać się konferencji Naturalne, wręcz oczywiste jest to, że firma pokaże kolejnego flagowca – Moto X+1 oraz następcę Moto G, czyli Moto G2, o którym to ostatnio pisaliśmy. Zaskoczeniem nie będzie też smartwatch Moto 360, którego wstępnie mogliśmy podziwiać podczas minionego Google I/O. Motorola ma jednak dla nas coś jeszcze. Pytanie co?

To, czego nikt się raczej nie spodziewał, czyli akcesorium w postaci słuchawki bluetooth. Urządzenia, choć wykorzystywane głównie przez zawodowych kierowców oraz osoby, których zajęcie wymaga „wolnych rąk”, powoli tracą na popularności. Dlaczego? Zapewne problemem jest to, że w headsetach bluetooth od lat nie zmienia się nic poza rozmiarem. Brakuje wyraźnego powiewu świeżości.

Czy Motorola wniesie do słuchawek zupełnie nowy user experience? Całkiem możliwe, lecz z ostatecznym osądem, należy wstrzymać się do czasu premiery tegoż gadżetu. Jeśli producent pójdzie śladami integracji z Google Now – podobnie jak to ma miejsce w przypadku inteligentnych zegarków, może być naprawdę ciekawie. Podzielacie nasze zdanie?

Źródło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...