Obcy: Izolacja – nowy trailer zaprezentowany na targach Gamescom 2014

Klimat zaszczucia, mrok, wilgoć i uczucie klaustrofobii. Wszystkie powyższe elementy, aż wyciekają z najnowszej zapowiedzi Alien: Isolation. Czy produkcja okaże się hitem na miarę filmowych arcydzieł?

Na targach Gamescom mogliśmy zapoznać się z nowym zwiastunem promującym grę Alien: Isolation – produkcją, która garściami czerpie z pierwszej części filmu o ksenomorfach. Po pierwsze mamy tutaj do czynienia z pojedynczym przedstawicielem, tego kosmicznego drapieżnika. Jak łatwo można się domyślić, twórcy większy nacisk położą na klimat zaszczucia, niż elementy czystej akcji, jak miało to miejsce w przypadku gier z większą ilością Obcych. Drugim nawiązaniem do filmowej odsłony jest postać, której losami pokierujemy w grze. Obejmiemy, bowiem kontrolę nad córką Ellen Ripley. Fanom uniwersum nie muszę przedstawiać wspomnianej bohaterki.

http://www.youtube.com/watch?v=VaryJ8o68vc

Premiera gry przewidziana jest na 7 października, a tytuł ukazać się ma na PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 oraz Xbox One. Więcej o Alien: Isolation dowiecie się z naszych wcześniejszych publikacji.

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...