You are here
Movado Connect 2.0 z Wear OS konkurentem Apple Watcha? artykuły News 

Movado Connect 2.0 z Wear OS konkurentem Apple Watcha?

Najnowszy smartwatch wykorzystujący platformę od Google — Android Wear to idealny przykład na to, że wzornictwo jest równie ważne, co funkcje inteligentnych zegarków. Poznajcie Movado Connct 2.0.

Movado Connct 2.0
fot. PRnewswire

Po chwilowym zastoju rynek inteligentnych zegarków zdaje odzyskiwać formę. Ostatni rok przyniósł nam co najmniej kilka interesujących premier, a jedna z nich dotyczy tytułowego Movado Connct 2.0. Fakt, nie jest to może najtańszy smart-zegarek, ale biorąc pod uwagę jego możliwości oraz wygląd, cena nie jest specjalnie przesadna.

Movado Connct 2.0 oficjalnie

Na początek zajmijmy się wizualną stroną Movado Connct 2.0, gdyż to właśnie ona stanowi siłę tego konkretnego zegarka. Cała konstrukcja zdaje się starannie zaprojektowana i co tu dużo mówić — może się podobać. Projektanci pomyśleli również o tym, że każdy klient ma nieco inne wymagania względem stylistyki urządzenia oraz materiałów użytych do jego produkcji. Podobnie jak Apple, producent wyszedł naprzeciw oczekiwaniom nabywców, oferując aż 25 różnych wersji stylistycznych sprzętu w dwóch opcjach „rozmiarowych” 40 i 42 mm.

Wygląd to jedno, ale co znajdziemy w środku? Twórcy zegarka stanęli na wysokości zadania również w kwestii hardware’u i dostępnych w urządzeniu funkcji. W obudowie zamknięto bowiem układ Qualcomm Snapdragon 3100, 1 GB RAM, 8 GB na dane użytkownika, NFC, GPS oraz monitor tętna. Na bocznym panelu znalazła się nawet obrotowa korona. Brzmi nieźle i czuję, że sprzęt zbierze mnóstwo pozytywnych recenzji. 

Nie mogę jednak powiedzieć, aby cena na poziomie 495 dolarów za wersję podstawową, do 795 dolarów za wariant najdroższy pomogła w osiągnięciu sukcesu komercyjnego. Za niewiele więcej można już nabyć atrakcyjne zegarki Apple Watch. Szczerze wątpię w to, że platforma Wear OS, pod kontrolą której pracuje Movado Connct 2.0, będzie w stanie rywalizować z wygodą watchOS od Sadowników. Niemniej, jeśli chcecie dać szansę tytułowemu czasomierzowi, możecie zakupić go w systemie przed sprzedażowym. Wysyłka wystartuje już 13 października.

Szukacie innych modeli smartwatchy? Świetnie, wpadnijcie na Vipelektrogadzet i wybierzcie sprzęt dla siebie.

Źródło: Android PolicePRNewswire

Related posts

Leave a Comment