Muzyczny telefon od ZTE – poznajcie Axon Phone

Koncern „ZTE” wypuszcza nową serię smartfonów – „Axon”. Niestety na ten moment urządzenia pojawią się wyłącznie na rynku amerykańskim, co polscy gimnazjaliści przyjmą zapewne z wielkim bólem serca…

Wprowadzenie nowej submarki spowodowane było zapewne dużą popularnością „Nubii” na azjatyckim rynku. Za przykład posłużyć mogą wyniki sprzedaży Z9-ki, której nakład wyprzedał się w zaledwie 10 minut. Chińczycy wpadli więc na pomysł, dlaczego podobny patent miałby nie odnieść sukcesu na innym rynku – na przykład amerykańskim?

14 lipca w Nowym Jorku ma nastąpić prezentacja linii „Axon”, która skierowana jest w głównej mierze do amerykanów, choć istnieje szansa, że trafi także na półki sklepowe w innych krajach. Oprócz samej linii, „ZTE” zaprezentuje pierwsze urządzenie z rodziny „Axon”. Powstała już dedykowana strona internetowa, na której znajdziecie więcej informacji o wspomnianym telefonie.

Kto ją odwiedzi, dowie się, iż w obudowie urządzenia kryje się między innymi: 4 GB pamięci RAM, 8-rdzeniowy procesor, układ dźwięku Hi-Fi zapewniający doskonałe brzmienie, wysokiej jakości głośniki oraz bateria o dużej pojemności.

Oddzielny akapit poświecić należy aparatowi z dwoma obiektywami umożliwiającymi nagrywanie materiałów filmowych w rozdzielczości 4K. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwoli nam na ostrzenie i rozmywanie fotografii po jej zrobieniu. Producent wyposażył układ optyczny również w podwójną dwukolorową diodę LED. Przedni aparat wykrywać ma uśmiech, co zdecydowanie ułatwi pracę pasjonatom zdjęć typu „selfie”.

Do wyboru będziemy mieli trzy wersje kolorystyczne: Phthalo Blue, Ion Gold i Chromium Silver, a za urządzenie przyjdzie nam zapłacić 450 dolarów.

Myślicie, że urządzenia z logiem „Axon” okażą się „kurą znoszącą złote jaja”?

Źródło: Phonearena, Axonphone

__________________________________________________

Bogatą ofertę smartfonów znajdziecie, w naszym e-sklepie. Zapraszamy także do polubienia naszego fanpage’a na Facebooku.

Dodaj komentarz

6489 More posts in News category
Recommended for you
Jak dbać o piekarnik: kilka porad, które realnie ułatwią życie w kuchni

Piekarnik to serce każdej kuchni, niezastąpione narzędzie w rękach zarówno amatorów, jak i profesjonalnych kucharzy....