gp 750x300 1

Muzyka od Google za 3 złote

Za pracę należy się zapłata. To jasne dla każdego, ale w przypadku artystów sprawa wygląda niestety inaczej. Użytkownicy „przyzwyczaili” się do źródeł, którym daleko do legalnych. Jaka część z tych, co ściągają muzykę, później kupi płytę artysty? Teraz jest szansa na naprawę swoich grzechów, a to za sprawą GooglePlay.

 
gp 750x300 1
 
Wprawdzie słuchanie muzyki przez internet nie jest żadną nowością, to w Polsce GooglePlay Muzyka pojawiło się stosunkowo niedawno. Od niespełna roku można było pobierać aplikację lub w przeglądarce korzystać z dość obszernej biblioteki utworów. Przez początkowy okres bytności GooglePlay Muzyka można było wypróbować usługę za darmo przez okres trzydziestu dni. Dostęp do funkcji All Access, czyli rozbudowanej biblioteki utworów kosztować miał nas niecałe dwadzieścia złotych miesięcznie.
Tej darmowej opcji nie znajdziemy już w wachlarzu promocji, ale pojawiła się właśnie inna, ciekawsza alternatywa. Dla nowych użytkowników (warunek konieczny) za pierwsze trzy miesiące korzystania z GooglePlay Muzyka All Access zapłacimy 3,33 zł. Nie wiadomo jak długo potrwa promocja, więc osoby, które nosiły się z zamiarem wypróbowania usługi Google, nie mają teraz na co czekać. Polscy użytkownicy powinni czuć się połechtani promocją, w innych krajach za taką przyjemność Google liczy sobie po trzy euro.
Po trzech miesiącach kwota za miesięczną subskrypcję będzie wynosiła 19,99 zł, czyli dokładnie tyle samo, ile teraz w Spotify (tam jednak pierwsze 30 dni jest darmowe). Najlepszą opcją wydaje się przetestowanie usług i zostanie przy tej, która jest dla nas odpowiednia. Znalezienie konta premium tańszego niż 20 zł miesięcznie jest nierealna. Google oferuje nie tylko utwory dostępne w swojej bazie, ale daje też możliwość uploadowania własnych utworów, a także ciekawy algorytm losowania piosenek. Dodatkowo, przez sześć miesięcy dostaniemy dostęp do YouTube Music Key (beta). O ile będzie on dostępny w naszym kraju.
Warto wypróbować GooglePlay Muzyka? Zdecydowanie tak, szczególnie za tak śmieszną kwotę. Z usługi możemy przecież zrezygnować, tylko należy zapoznać się z regulaminem, by niepotrzebnie później nie przepłacać. Tutaj możecie zapisać się na subskrypcje.
Źródła: Google
Fot: jw.,

One Comment

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...