AcerLiquid750x300

[MWC 2014] Acer Liquid E3 – oficjalnie

Tajwański producent uraczył nas premierą nowego urządzenia – modelu Liquid E3. Sprawdźmy co oferuje i dla jakiego klienta kierowany jest wspomniany smartfon.

AcerLiquid750x300

Acer, znany przede wszystkim z produkcji komputerów przenośnych coraz większą uwagę skupią na urządzeniach mobilnych. Zarówno smartfony jak i tablety producenta nie należą jednak do najciekawszych propozycji. W przypadku Liquid E3 sprawa wygląda nieco lepiej, gdyż słuchawka ta pomimo dość przyzwoitych parametrów będzie niedroga, co możemy uznać za niewątpliwy atut.

Ekran IPS o przekątnej 4.7-cala wyświetla obraz w rozdzielczości 720p. Smartfon napędza czterordzeniowy procesor z zegarem taktowanym 1.2Ghz, wspomagany 1GB pamięci RAM. Niestety, producent zdecydował się umieścić w urządzeniu jedynie 4GB pamięci flash, co zważając na fakt, że lwią część zajmie system, może być problematyczne.

Na plus możemy zaliczyć świetny aparat z 13 Mpix matrycą. Dzięki zastosowaniu przesłony f/1.8 podczas wykonywania zdjęć przestaniemy martwić się o kiepskie warunki oświetleniowe. Kolejnym plusem jest umieszczenie dwóch diod LED, w tym jednej z frontu urządzenia, tuż obok 2Mpix kamerki.

Cena opisywanego modelu to jedynie 199euro, lecz należy wziąć pod uwagę jedno. W Polsce Acer Liquid E3 z pewnością będzie odpowiednio droższy. Czy skusilibyście się na zakup tego modelu?

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...