[MWC 2014] HTC pokazało nowe smartfony, reprezentujące średnią półkę cenową

Tajwański producent urządzeń mobilnych ku mojemu zdziwieniu nie zaprezentował podczas trwających w Barcelonie targów MWC, następcy flagowego modelu One. Nie oznacza to jednak, że HTC postanowił przemilczeć wspomniane wydarzenie. Przeciwnie, pokazał właśnie dwa „średniaki” o ciekawej specyfikacji technicznej.

HTCNowe750x300

Desire 816 – Phablet z wyglądu przypomina flagowy model Tajwańczyków, oferując przy tym 5.5-calowy ekran, pracujący w rozdzielczości 1280×720 pikseli. Wydajność zapewnia czterordzeniowy układ Qualcomm Snapdragon 400 (1.6 GHz), układ graficzny Adreno 305 oraz 1.5 GB pamięci RAM.

Zdjęcia wykonane 13 Mpix aparatem lub 5 Mpix przednią kamerą zapiszemy na wbudowanych 8GB pamięci flash lub na karcie SD, gdyż producent wyposażył słuchawkę w tenże moduł.

Urządzenie pojawi się w oficjalnej sieci sprzedaży już w kwietniu.

Desire 610 – To nieco mniejszy smartfon o rozsądnej jak na tę półkę cenową konfiguracji. Opisywany model posiada 4.7-calowy ekran z rozdzielczością qHD, procesor Qualcomm Snapdragon 400 (1.2 GHz) oraz 1GB pamięci RAM.

Aparat jest nie co słabszy niż w przypadku modelu 816, lecz 8Mpix w zupełności powinno wystarczyć do okazjonalnego „cykania” fotek.

Niestety, producent nie podał cen opisywanych urządzeń. Zapewne, poznamy je dopiero, kiedy Desire 816 i 610 pojawią się na półkach sklepowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...