HPElitex3 750x300 2

[MWC2016] HP Falcon ewoluował

Czym był Falcon od HP? W pierwszej chwili wyglądało na to, że to tylko plotka, którą rozpuszczono, by ktoś o smartfonach HP mówił. Teraz projekt jest już w pełni realny i choć nazwę zmieniono na Elite x3, to dalej mamy do czynienia z high-endowym urządzeniem.

HPElitex3 750x300 2

HP dość długo utrzymywało w tajemnicy istnienie sprzętu, a przynajmniej na tyle, by użytkownicy stale śledzili temat. Falcon miał być sprzętem z wyższej półki i to nie tylko tej cenowej. Ceny, jaką przyjdzie nam zapłacić za HP Elite x3, jeszcze oczywiście nie znamy, ale co innego specyfikację.

Mamy więc dostać ekran o przekątnej 5,96 cala (rozdzielczość QuadHD), a na pokładzie procesor Qualcomm Snapdragon 820 i 4 GB RAM. Użytkownik na swoje dane dostanie 32 GB, a slot na microSD da możliwość powiększenia tej wartości o kolejne 200 GB. Smartfon będzie nie tylko wodoodporny (norma IP67), ale także odporny na wstrząsy (wojskowa norma MIL-STD-810). Aparaty w HP będą miały naprawdę mocne matryce – 16 oraz 8 Mpix.

HPElitex3 750x300 1

Elite x3 ma posiadać czytnik linii papilarnych oraz skaner tęczówki oka, który działać ma w połączeniu z funkcją Windows Hello. Ładowanie akumulatora ma się odbywać indukcyjnie (choć jest też złącze USB-C), a smartfon wspierał będzie także funkcję Continuum. I rzecz jasna, pracować ma na systemie Windows 10. Sam design również przyciąga wzrok i może okazać się, że HP przygotowało sprzęt, który będzie alternatywą dla Lumii. Smartfon prawdopodobnie pojawi się na MWC i wywoła tym samym małą burzę. Wszak zapowiada się na fenomenalny sprzęt.

Źródło: Wmpoweruser
Fot: Tech2

________________________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku. 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...