You are here
[MWC2016] Huawei odkryty News 

[MWC2016] Huawei odkryty

Huawei zapewne mocno przygotowało się do swojej nadchodzącej konferencji na Mobile World Congress. Szkoda, że skrywana przez nich specyfikacja nowego sprzętu, czyli MediaPad T2 10.0 Pro, właśnie wyciekła do sieci.

media 750x300 1

Targi, które lada dzień startują w Barcelonie przyciągną do siebie nie tylko tysiące odwiedzających, ale także oczy całego medialnego świata. O tym, co zobaczymy ma MWC2016, plotki krążą już od dawna, a Evan Blass nie ma najmniejszych skrupułów w udostępnianiu coraz to ciekawszych informacji.

Informacje Blassa bardzo często są prawdziwe i wygląda na to, że w przypadku Huawei będzie tak samo. Oprócz praktycznie pełnej specyfikacji MediaPad T2 10.0 Pro, zamieścił na Twitterze także render urządzenia. Zepsuł tym frajdę z oglądania konferencji producenta, ale to z pewnością nie jedyny sprzęt, który się na niej pojawi.

Co więc będzie oferował MediaPad T2 10.0 Pro? Jak sama nazwa wskazuje tablet będzie miał wyświetlacz o przekątnej 10.1 cala (rozdzielczość FHD). Procesor, który znajdzie się na pokładzie to Qualcomm Snapdragon 615, a jego pracę wspomagać będzie 2 GB RAM (LPDDR3), a na dane przeznaczono 16 GB. Prawdopodobnie pojawi się slot na microSD oraz złącze USB-C. Do tego dwa aparaty (8 oraz 2 Mpix), LTE, Bluetooth 4.1. Bateria w urządzeniu ma mieć pojemność 6660 mAh, a procować będzie na Androidzie 5.1.

Zobaczymy, co jeszcze Huawei pokaże na targach w Barcelonie.

Źródło: Evan Blass
Fot: jw.

________________________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku. 

Related posts

Leave a Comment