You are here
[MWC2016] LG G5 powtarza zabiegi znane z V10? News 

[MWC2016] LG G5 powtarza zabiegi znane z V10?

Czyżby LG chowało w rękawie asa, który sprawi, że ich konferencja będzie musiała posypać głowy popiołem. Na to wygląda, bo jeżeli przecieki się potwierdzą, LG G5 będzie flagowcem najwyższych lotów.

lgds 750x300 1

Kilka dni przed oficjalną premierą, która odbędzie się na Mobile World Congress w Barcelonie, zdawało nam się, że o LG G5 wiadomo już bardzo dużo. Okazuje się, że mogliśmy być w błędzie, bo producent najważniejsze zachował dla siebie. Jeżeli opublikowane przez Evana Blassa informacje będą prawdziwe, LG wróci na tron.

Szczegóły wyglądu nowego flagowca nie są jeszcze znane, fani dostali raptem kilka fotografii, na których najważniejsze rzeczy zostały skutecznie ukryte. Jest to oczywiście zrozumiałe i trudno byłoby oczekiwać, że LG odsłoni wszystkie karty jeszcze przed premierą. Wiemy już, że wyświetlacz w LG G5 zostanie wyposażony w funkcję „Always On”, czyli użytkownicy bez konieczności wybudzania smartfona zobaczą na ekranie najważniejsze informacje.

lgds 750x300 2

Wygląda na to, że to nie będzie jedyna niespodzianka dotycząca wyświetlacza. Blass wypuszcza na Twitterze przecieki, które bardzo często się potem sprawdzają. Teraz poinformował, że w LG G5 pojawi się… drugi ekran. Czyli rozwiązanie, które zostało wprowadzone przez LG przy okazji premiery V10. Smartfonu przywracającego nadzieję w to, że rynek ma jeszcze szansę na wprowadzanie jakichś innowacji, innych niż coraz lepsze procesory.

Blass dość szybko wrzucił jednak małe sprostowanie, z którego wynika, że to, co wziął za drugi ekran, może być tylko elementem funkcji „Always On”. Być może mówimy więc o dwóch ekranach, umieszczonych jeden nad drugim. Wszak przezroczyste rozwiązania od dawna są już testowane.

Na oficjalne potwierdzenie, co dostaniemy w finalnym produkcje, trzeba jeszcze kilka dni. Pojawiła się także informacja, że główny aparat będzie wyposażony w dwa obiektywy i szeroki kąt widzenia. Nawet jeżeli plotki o podwójnym ekranie się nie potwierdzą, LG G5 i tak zapowiada się na fenomenalny sprzęt.

Źródło: Evan Blass
Fot: PhoneArena

________________________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Related posts

Leave a Comment