Nowa siedziba firmy NAVITEL Poland

Firma NAVITEL Poland, czyli wiodący dystrybutor map i rozwiązań samochodowych, po roku działalności przenosi swoją siedzibę z podwarszawskich Michałowic na Ochotę. Nowe biuro znajdować się będzie od marca na ulicy Kazimierza Wielkiego 2.

Nowa siedziba ma być większa i bardziej komfortowa zarówno dla pracowników, jak i klientów. O wyborze miejsca zdecydowały dwa czynniki: bliskość lotniska i dobra infrastruktura oraz nowoczesność biurowca, która pozwoli na rozwinięcie struktur informatyczno-handlowych pomiędzy filią w Polsce, a ośrodkami w kraju i Europie.

Dzięki większej przestrzeni biurowej, polska placówka NAVITEL będzie mogła położyć większy naciska na handel, a to za sprawą zatrudnienia w dziale handlowym większej liczby pracowników.

Z firmą NAVITEL będzie się można skontaktować dzwoniąc pod dotychczasowe numery.

W oczekiwaniu na przeniesienie siedziby warto zapoznać się z ofertą firmy. Do 10 marca 2016 roku można skorzystać z promocji na wybrane pakiety map z ośrodkami górskimi: Navitel Navigator. Alpy, Navitel Navigator. Karpaty, Navitel Navigator. Kaukaz, Navitel Navigator. Pireneje. Pisaliśmy o nich tutaj

 

Źródło: Navitel

_______________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

248 More posts in Wydarzenia category
Recommended for you
Statystycznie w co 8. smartfonie na świecie jest polska miedź lub srebro

W swoim wystąpieniu podczas panelu "Jakim krajem będziemy w 2050 roku?" szef KGHM zwrócił uwagę,...