ze 750x300 1

MyKronoz – design przyszłości

MyKronoz nie należy może do producentów, których wymieniamy jednym tchem mówiąc o wearbles, ale należałoby to zmienić. Szwajcarski koncern jest jeszcze uczniem, jeżeli porównamy go z gigantami na rynku, ale uczniem pojętnym i szybko nadrabiającym braki.

 
ze 750x300 1
Większość z inteligentnych zegarków czy opasek fit sili się na oryginalny wygląd. Raz wychodzi to lepiej, a raz … W przypadku MyKronoz w pierwszej chwili, wydawać się może, że producent podążył tą samą ścieżką i na siłę stara się udziwniać. Na szczęście to wrażenie mija, bo MyKronoz zrobił to, czego innym się nie udawało. Zaprojektował swoje urządzenia tak, że naprawdę wyglądają jak z przyszłości.
Najciekawiej w ofercie prezentuje się ZeBracelet2, czyli smartwatch o opływowych kształtach i zakładany na rękę jako bransoleta. Niewielkie rozmiary (73x32x12,5 mm) i ekran OLED doskonale ze sobą współgrają. Smartwatch wyposażono w baterię o pojemności 130 mAh, która ma zapewnić do 3 dni pracy. Jej naładowanie zajmie nam około półtorej godziny. ZeBracelet2 posłuży nam nie tylko do łączenia ze smartfonem przez Bluetooth, ale także do mierzenia kroków i naszej aktywności fizycznej. Wyposażono go także w ciekawą funkcję „anti-lost”, która sprawi, że gdy oddalimy się od sparowanego telefonu, opaska zawibruje.
 
ze 750x300 2
Podobne rozwiązanie oferuje także ZeFit2, czyli opaska stworzona dla sportowców. Wymienna wkładka z samym urządzeniem, pozwoli nam na łatwiejsze ładowanie (akumulator 55 mAh, do 5 dni), a dotykowy ekran OLED ma zapewnić bezproblemową oraz intuicyjną obsługę. Co więcej, ZeFit2 posiada normę IP67 (wodoodporność) i wytrzymuje temperatury od -20 do +60 stopni Celsjusza. Podobnie jak ZeBracelet2, urządzenie jest kompatybilne z Androidem (od 4.3), iOS (07) czy WindowsPhone (8.1).
MyKronoz konsekwentnie rozszerza swoje portfolio, a z każdym produktem, robi to coraz lepiej. Producent nie skupia się tylko na sportowcach czy designerskich zegarkach. W ofercie znalazło się miejsce także na smartwatche biznesowe (ZeWatch3). A cenowo? Nie jest źle, bo opaskę można kupić już za około dwieście złotych.
Źródło: MyKronoz
Fot: jw.
______________________
Po produkty MyKronoz zapraszamy pod ten adres.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...