MyKronoz ZeTime Premium

MyKronoz ZeTime Premium — smartwatch z 30-dniowym czasem pracy na baterii

Inteligentny zegarek MyKronoz ZeTime Premium to efekt udanej kampanii w serwisie crowdfoundingowym Kickstarter. Wspomniana metoda promocji połączona ze zdobyciem środków finansowych pozwoliła na wprowadzenie urządzenia do regularnej sprzedaży. Jak się pewnie domyśliliście, nie jest to typowo smartwatch. Rzeczony sprzęt wyróżniają dwie istotne sprawy.

MyKronoz ZeTime Premium

Jakiś czas temu zdecydowałem się na porzucenie inteligentnych czasomierzy. Funkcje smart doskonale wykonuje mój smartfon, od zegarka wymagam zaś wytrzymałości na upadki oraz pracę w błocie i wodzie. Dlatego też postawiłem na G-Shock od Casio. Niemniej, dalej interesuję się rykiem wearables, którego smartwatche są istotną częścią. Większość premier, niekiedy głośnych, nie robi na mnie wrażenia. Wtórność rozwiązań zwyczajnie nudzi. Zaskoczeniem jest za to MyKronoz ZeTime Premium. Mniej znana marka pokazała, że znudzony powielaniem nowości Geek, może patrzeć na czasomierz z błyskiem w oku.

MyKronoz ZeTime Premium — fizyczna wskazówka

ZeTime Premium to idealny kompromis pomiędzy klasycznym zegarkiem, a smart gadżetem, który naszpikowany jest zestawem przydanej elektroniki użytkowej. Muszę przyznać, że z takowym połączeniem spotykam się rzadko, ale skłamałbym, pisząc, że koncepcja jest mi obca. Choć rozwiązanie MyKronoz wydaje się podobne do rozwiązań konkurencyjnych, należy zaznaczyć, że sprzęt wyróżniają dwie kwestie — pierwsza dotyczy samej konstrukcji, druga cech. Zacznijmy od budowy.

MyKronoz ZeTime Premium został wykonany ze stali nierdzewnej, co zapewni nam nie tylko trwałość, ale również atrakcyjny wygląd. Skórzany pasek nadaje gadżetowi charakteru, który to efekt potęgują — tradycyjne, fizyczne wskazówki. Zastanawiacie się pewnie, jak MyKronozowi udało się umieścić typowe wskazówki nad ekranem wyświetlającym ważne dla użytkownika informacje. Producent zastosował niewielki otwór, który pozwolił na zamontowanie mechanizmu wskazówkowego. W trakcie korzystania z funkcji wyświetlacza wskazówki chowają się do pozycji pionowej, co zapewnia wygodę użytkowania. Kapitalne. Rozwiązanie wiąże się bezpośrednio z kolejną pozytywną cechą urządzenia.

MyKronoz ZeTime Premium — czas pracy na baterii

MyKronoz ZeTime Premium

W ZeTime Premium możemy korzystać z funkcji cyfrowych takich jak śledzenie aktywności, łączenie z telefonem, wyświetlanie powiadomień, nawigacja, a nawet sterowanie odtwarzaczem muzycznym. Ficzery nie są niestety wieczne i przestaną działać po trzech dniach od naładowania zegarka. Ponowne naładowanie przywróci funkcjonalność, jednak co, jeśli nie możemy doładować akumulatora? Nic, urządzenie w dalszym ciągu będzie wskazywać nam godzinę i to przez kolejne 30 dni. Wbrew pozorom, cecha ta może okazać się kluczowa.

Specyfikacja:

  • Materiały: stal nierdzewna, prawdziwa skóra, tkanina
  • Bluetooth: 4.2
  • Wymiary [mm]: 44 x 12,8 lub 39 x 12,6
  • Szerokość paska [mm]: 22 lub 18
  • Masa [g]: 90 lub 80
  • pracy na baterii: 30 dni jako zegarek / 3 * dni jako smartwatch
  • Współpracuje z systemami: Android 5.0 lub nowszy / iOS 8 lub nowszym

MyKronoz ZeTime Premium dostępny jest w dwóch wersjach, pełnej oraz Petite. Za przyjemność obcowania z urządzeniem przyjdzie zapłacić 820 złotych, co jest kwotą akceptowalną, jak za sprzęt tej klasy.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...