MyPhone

MyPhone doceniony przez Google – firma zdobyła nagrodę EAA

Według Google, MyPhone znaczącą przysłużył się rozwojowi Androida na lokalnym rynku, za co firma otrzymała nagrodę – wyróżnienie nazwane European Android Award. Szacunek.

MyPhone

W Polsce marki pokroju MyPhone, Kruger&Matz czy Kiano spotykają się niejednokrotnie z krytyką, często nieuzasadnioną. Kiepska jakość wykonania, niedopracowane oprogramowanie oraz Chiński „rodowód” – to najczęstsze oskarżenia padające pod adresem wspomnianych wcześniej firm. Choć nie są one zupełnie bezzasadne, uważam je za krzywdzące. Producenci naprawdę odwalają kawał dobrej roboty, dostarczając na rynek lokalny atrakcyjne cenowo smartfony, których praca nie powoduje nadmiernej irytacji. Uściślając – jest poprawnie.

Wygląda na to, że nie jestem odosobniony w mojej opinii. Podobny punkt widzenia przedstawił sam gigant z Mountain View nagradzając MyPhone’a specjalnym wyróżnieniem.

MyPhone otrzymuje nagrodę European Android Award

W trakcie tegorocznych targów Mobile World Congress odbyła się gala, na której producenci sprzętu z Androidem mieli szansę zgarnąć wyróżnienie za pozytywny wpływ na rozwój dostępności sprzętu pracującego pod kontrolą zielonego robota.

Co to właściwie znaczy? Android przeszedł długą drogą i jeszcze kilka lat wstecz chcąc cieszyć się jego możliwościami bez zbędnych zacięć i spowolnień należało przygotować się na naprawdę duży wydatek. Wraz ze wzrostem popularności platformy zaczęły pojawiać się firmy oferujące produkty w rozsądnych cenach, a co istotne – cechujące się przyzwoitą wydajnością i sensowną jakością wykonania. Właśnie takie podmioty zgarniają nagrody EAA i jest wśród nich Polski akcent.

Wrocławska firma – MyPhone znalazła się wśród laureatów i przyznam, że ciężko się temu dziwić. Właściciele marki pracowali na to naprawdę ciężko. Pozostaje mieć nadzieję, że tego typu wyróżnienia będą częściej dotyczyć naszych produktów lub usług.

Źródło: mgsm

3 komentarze

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...