You are here
Mysz PRO S od Mad Catz Sprzęt 

Mysz PRO S od Mad Catz

Wyobraźcie sobie idealną mysz turniejową, która jest w stanie zaspokoić wymagania nawet najbardziej wymagającego gracza. Poznajcie PRO S, następczynię R.A.T. PRO X.

Mysz PRO X dawała możliwość dostosowania jej do indywidualnych potrzeb graczy. Miała jednak wady – przede wszystkim cenę wynoszącą ok. 200 dolarów. Idealna myszka wiązała się z zakupem zestawu różnych elementów. O ile PRO X sprawdzała się w domowej rozgrywce, to użytkowanie jej na turniejach growych nie należało do wygodnych; miała bowiem skomplikowaną konstrukcję.

Słuchając głosów krytyki oraz badając preferencje graczy ceniących wirtualną rozrywkę sportową firma Mad Catz stworzyła uboższą wersję poprzedniczki, czyli R.A.T. PRO S. Uboższa nie oznacza jednak wersji gorszej. Nową mysz można dopasować do indywidualnych potrzeb.

PRO S wyposażona jest w niezawodny sensor optyczny PixArt PMW3310 o regulowanej czułości do 5000 DPI. Dzięki wbudowanej pamięci istnieje możliwość zapisania trzech profili makr, które można wcześniej stworzyć przy pomocy intuicyjnego oprogramowania. Mysz ma tryb precyzyjnego celowania, potrzebny głównie amatorom FPS’ów. PRO S posiada 8 programowalnych przycisków.

Futurystyczny wygląd myszy to nie jej jedyna zaleta. PRO S pasuje do dowolnej dłoni. Można zmienić jej kąt nachylenia i wysokość śródręcza, co jest przydatne dla graczy preferujących ułożenie dłoni „palm grip”.

Premierę nowej myszy od Mad Catz przewidziano na przełom listopada i grudnia. Jej koszt to ok. 300 zł.

Najważniejsze cechy produktu:

–  Zakres DPI: 50 – 5000 (skok co 50 DPI)
–  Akceleracja: 30G
–  Częstotliwość USB: 125, 250, 500, 1000 Hz
–  Szybkość śledzenia: powyżej 3,3m/sec (130 IPS)
–  Żywotność przycisków: powyżej 20 milionów kliknięć
–  Ilość przycisków programowalnych: 8
–  Ilość profili: 3
–  Waga: 77g
–  Ślizgacze: PTFE

Firma Mad Catz jest światowym liderem na rynku peryferii dla przemysłu rozrywkowego. Dostarcza na rynki USA, Kanady, Europy i Azji akcesoria do gier m.in. takich marek jak: Saitek, Tritton, GameShark czy Joytech. Produkty Mad Catz zdobyły uznanie niemal na całym świecie, dzięki niebanalnemu wzornictwu i niesamowitej wytrzymałości idącej w parze z relatywnie niskimi cenami.

Więcej informacji o Mad Catz i ich produktach: www.madcatz.com lub FB

Źródło: Mad Catz

____________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

Related posts

Leave a Comment