Adapter slide

Na kłopoty adapter USB firmy Delock

Miniaturyzacja urządzeń wymusza na producentach wyposażenie ich w odpowiedni port. Najczęściej spotykanym jest USB, choć istenieją różne jego standardy, czego następstwem jest konieczność posiadania wielu kabli. A co, jeśli moglibyśmy zastąpić je jednym?

Adapter slide

Rozwiązaniem powyższego problemu okazać się może zastosowanie odpowiedniej przejściówki. Naprzeciw użytkownikom zmagajacym się z tego typu kłopotami wyszła firma „Delock” w portfolio, której znajdziemy między innymi adaptery micro-USB. Jeśli posiadacie w domu sprzęt o rzadziej spotykanym gnieżdzie micro-USB C, powinien zainteresować was model 65678 posiadajacy złącze USB typu micro C.

Producent dodatkowo wzbogacił urządznie o żeńską część USB 2.0 typu micro B. Umożliwi to nam podłączenie za jego pomocą sprzętu poprzez kabel zakończony końcówką, który powinien być w posiadaniu każdego fana nowinek technologicznych.

Adapter screen

Adapter pozwala na jednoczesne ładowanie oraz przesyłanie danych z szybkością do 480 Mb/s, a jego niewelkie rozmiary: 28x10x6 mm sprawiają, że zmieści się nawet w małej kieszeni. Aby stać się właścicielem opiywanej przejściówki powinniśmy przygotować kwotę w wysokości 19 zł.

Źródło: Delock

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...