Najbardziej widowiskowy FPS powraca!

Już jutro Kevin Spacey, wcielając się w tajemniczego Jonathana Ironsa szefa prywatnej korporacji militarnej ATLAS, poprowadzi was do boju w najnowszej odsłonie najpopularniejszej serii gier FPP…

Riot-Jailbreak

O Call of Duty: Advanced Warfare pisaliśmy już jakiś czas temu przy okazji jego prezentacji na imprezie branżowej Gamescom 2014. Produkcja ta została stworzona przez studio Sledgehammer i warto zaznaczyć, że jest to pierwsza w całości stworzona przez nich część tej serii. Oznacza to, iż prawdopodobnie w tytule tym, w przeciwieństwie do jego poprzedników, wprowadzone zostaną liczne ulepszenia, zarówno jeżeli chodzi o rozgrywkę, jak i grafikę.

Czy tak faktycznie się stanie? Czy zmiennicy Infinity Ward podźwignęli ciężar najbardziej znanej na świecie strzelanki? Czy będzie to autentycznie nowa cześć, a nie tylko wielokrotnie odgrzewany już kotlet, który większości z nas się przejadł? Na te pytania postaram się Wam odpowiedzieć wkrótce przy okazji recenzji tego tytułu… W międzyczasie polecam poniższe trailery:

http://www.youtube.com/watch?v=YSp8ZqIKEIM

http://www.youtube.com/watch?v=GccGbdLqTmQ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

288 More posts in pc category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...