Najdroższe telefony na świecie – szybki przegląd.

 

Zastanawialiście się kiedyś, ile kosztuje najdroższy telefon?

Wystarczy wejść na stronę marki Savelli-Geneve, żeby sprawdzić ofertę, w której figurują najdroższe telefony na świecie, za bagatela jedyne 250.000zł. Najciekawszy jest model Black Insane z kolekcji Insine Jardin, wysadzany 75 białymi diamentami. Kto by takiego nie chciał…


Jest wiele bardzo drogich, wręcz luksusowych smartfonów, dostępnych na rynku. Zaciekawiło mnie kilka modeli, chociażby pierwszy z brzegu HTC One Gold. Model ten, choć wyposażeniem przypominający po prostu telefon z górnej półki, wyróżnia się wykonaniem z 24-karatowego złota. Jego aktualna cena to około 8.000zł. Jeden z tych modeli był licytowany (wraz ze specjalnym numerem w ofercie Play) przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Jeśli macie ochotę na kupno takiego telefonu, aktualną ofertę można znaleźć na tej stronie.

Nie mogło także zabraknąć kosztownych telefonów w ofercie Apple’a. Te znane wszystkim urządzenia, które i tak słyną z ponadprzeciętnych cen, są także dostępne w wersji ultraekskluzywnej, czyli ozdobionej 6127 diamentami o klasie czystości VVS1, a także obudowie okrytej 18–karatowym złotem. Całość wieńczy 51,29-karatowy diament w kształcie logo Apple’a. Takie cudo kosztuje około 9 mln zł.

 

 

Cóż, kto bogatemu zabroni…?


Źródło: Savelli-Geneve, Apple, HTC

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...