You are here
Najlepsze modele iPhonów – pierwsza trójka! mobile Sprzęt 

Najlepsze modele iPhonów – pierwsza trójka!

Użytkownicy telefonów z Androidem, jeśli chcą zmienić telefon, mają ogromny wybór różnych marek. W przypadku Apple jest zgoła odmiennie, bo tutaj są praktycznie trzy telefony warte polecenia. Nie oznacza to, że inne są słabe, czy jest coś z nimi nie tak – po prostu za taką cenę (a jak wiadomo, sprzęt Apple jest bardzo drogi) trzeba wymagać bardzo dużo! Telefon musi być po prostu idealny. Idąc tym tokiem rozumowania, wybraliśmy trzy takie właśnie smartfony.

IPhone 6s

Świetnym wyborem jest iPhone 6s, który jest trochę lepszy niż model iPhone 6. Chociaż smartfon miał premierę już jakiś czas temu to mimo upływu czasu, radzi sobie naprawdę dobrze, co oznacza, że płynnie działa, robi doskonałe zdjęcia, ogólnie – nic mu nie brakuje. Procesor jest odpowiednio szybki, a jakość połączeń nie sprawia problemów. To samo można powiedzieć o połączeniu z siecią Wi-Fi, które jest stabilne, a GPS znajduje pozycje od razu. Niektórych może odstraszyć to, że choć telefon ma już swoje lata, to w dalszym ciągu kosztuje niemało. Szybki rzut oka na cennik i widać, że kwota nie pozostawia wątpliwości – jeśli chcemy go mieć, musimy przygotować trochę pieniędzy.

IPhone SE

To prawdziwe zaskoczenie, bo rzadko się zdarza, aby Apple miało w swojej ofercie coś tak taniego (w porównaniu do innych model tej marki) i jednocześnie tak dobrego. To zdecydowanie rozwiązanie budżetowe, bo telefon kosztuje około 1200-1300 złotych, co jak na standardy Apple jest zaskakująco mało. Mimo tej ceny nie musimy się obawiać, że otrzymamy lichy produkt – wręcz przeciwnie, bo za tym modelem nie przemawia tylko niski koszt zakupu, ale też mały, poręczny rozmiar i to, że pasują do niego akcesoria od iPhone’a 5s.

Najważniejsze parametry nie pozostawiają złudzeń, że mamy do czynienia z naprawdę jakościowym smartfonem. Mamy bowiem 12-pikselowy aparat fotograficzny (znany zresztą z iPhone’a 6s), wszystkie moduły łączności, czyli LTE, Wi-Fi, Bluetooth itd. SE napędza układ Apple A9 z 2 GB RAM, czyli po raz kolejny – to te same podzespoły, co w iPhonie 6s.

IPhone 7 Plus

A jak ktoś jednak szuka większego sprzętu z wyższej półki, to bez wątpienia warto zainwestować w iPhone 7 Plus. Zastosowano w nim wszystkie najlepsze technologie Apple’a, między innymi podwójny obiektyw głównego aparatu, dzięki czemu zdjęcia prezentują się świetnie. IPhone 7 Plus ma zresztą coś, czego czasem brakuje nawet w najlepszych smartfonach – długi czas pracy baterii, co doceni każdy, niezależnie do jakich zadań używa telefonu. Minusem (choć na pewno nie dla wszystkich) jest spory rozmiar smartfona, bo 5,5 cali przekątna i ogromne ramki dookoła wyświetlacza, sprawiają, że ciężko go obsłużyć jedną ręką.

Niezależnie od tego, jaki sprzęt wybierzemy, czy będzie to iPhone 6s, IPhone SE czy iPhone 7 Plus, możemy być pewni najwyższej jakości, doskonałych parametrów i ponadczasowości, co oznacza, że nawet za jakiś czas opisywane modele będą warte uwagi. Jeśli jesteśmy zainteresowani, warto więcej o nich poczytać, by przekonać się, który z wymienionych faktycznie będzie dla nas najlepszy.

Related posts

Leave a Comment