You are here
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy artykuły Gry News pc Sprzęt 

HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy

Firma HP wciąż udoskonala i poszerza swoje portfolio dla fanów gamingu. Nowy monitor OMEN 27c Gaming Monitor wyróżnia charakterystycznie zakrzywiony ekran, który zapewnia użytkownikom jeszcze lepsze wrażenia z rozgrywki. Jest to pierwszy na świecie zakrzywiony monitor do gier z certyfikatem Eyesafe 1000R, który pozwala na długie granie, bez obciążania wzroku. Technologia VA, HDR 400, gama kolorów DCI-P3 92%, rozdzielczość Quad HD, częstotliwość odświeżania 240 Hz z czasem reakcji 1 ms i certyfikatem AMD FreeSync Premium Pro – to główne wyróżniki tego modelu.

Oprogramowanie monitora OMEN 27c posiada najnowsze i najlepsze funkcje OMEN Gaming Hub, takie jak dynamiczny celownik (zmieniający kolor w zależności od otoczenia) wraz z 248 opcjami dostosowywania kształtu i koloru. Funkcja Shadow Vision poprawia widoczność szczegółów
w ciemnych obszarach, a Edge Precision wygładza i koryguje ostre obrazy w grze. Monitor jest kompatybilny zarówno z PC, jak i konsolami PlayStation 5, Xbox Series X oraz Nintendo Switch, co wykazało ponad 140 testów (wystarczy jedynie podłączenie za pomocą kabla HDMI). Co więcej, unikalny design Omen 27c Gaming Monitor HP został doceniony także przez Japan Institute of Design Promotion – przyznając temu modelowi nagrodę w kategorii Good Design Award za doskonałe wzornictwo i funkcjonalność. 

Na platformie OMEN Gaming Hub dostępne będą natomiast dodatkowe funkcjonalności: obsługa Phillips Hue Bridge, profili użytkowników OMEN Light Studio oraz Social Invite i Theater Mode Viewing w OASIS.

Ceny i dostępność:

OMEN 27c Gaming Monitor będzie dostępny w Polsce od grudnia br. w cenie 2199 zł.

O firmie HP

HP Inc. tworzy technologię, która sprawia, że życie staje się lepsze dla każdego i wszędzie. Dzięki naszej ofercie produktów i usług, obejmującej systemy osobiste, drukarki oraz rozwiązania w zakresie druku 3D, tworzymy doświadczenia, które zadziwiają. Więcej informacji na temat HP Inc. można znaleźć pod adresem http://www.hp.com.

Related posts

Leave a Comment