Najszybsza na świecie karta microSDXC od SanDisk

San Disk jest firmą, której produkty do przechowywania pamięci biją rekordy popularności. Nie spoczywa na laurach i ciągle wprowadza nowe produkty na rynek. Tym razem są to karty pamięci UHS-I: SanDisk Extreme microSDXC i microSDHC o pojemności 64 GB i szybkości odczytu do 80 MB/s oraz zapisu do 50 MB/s.

Extreme MicroSDXCsmall
To idealne produkty dla posiadaczy smartfonów, tabletów, aparatów fotograficznych i kamer, czyli pokrótce: każdemu z nas mogą się przydać. Karty będą dużym ułatwieniem dla tych, którzy robią zdjęcia z dużą częstotliwością, dynamiczne zdjęcia reporterskie, czy fotografują seryjnie, karty umożliwią mu szybsze przekazywanie danych oraz szybsze przesyłanie plików do komputera.
Extreme microSDHC 64GB small
Karty umożliwiają nagrywanie i odtwarzanie wideo z jakością Full HD, a także 4K HD. Są także wodoodporne, wstrząsoodporne i odporne na promieniowanie rentgenowskie.
Większość zaawansowanych smartfonów jest wyposażona w szybkie procesory czterordzeniowe, które umożliwiają wyświetlanie treści i aplikacji z jakością Full HD na wyświetlaczach zewnętrznych o dużej rozdzielczości ekranu” — powiedział Stuart Robinson, Dyrektor Działu Technologii Urządzeń Mobilnych (Handset Component Technologies Service) w Strategy Analytics. „Takie zastosowania wymagają dużej przepustowości pamięci, którą zapewnia SanDisk Extreme microSDXC, najszybsza na świecie karta microSDXC”.

 

źródło: SanDisk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...