Galaxy S10

Naprawa Galaxy S10 to dość kosztowna sprawa

Samsung opublikował cennik napraw modeli z rodziny Galaxy S10, w której skład wchodzi podstawowy smartfon, S10e oraz S10+. Po krótkim przeglądzie zestawienia mogę powiedzieć tylko jedno — ubezpieczcie smartfon lub kupcie solidny case i szkło hartowane.

Galaxy S10
fot. Samsung

Dzisiejsze smartfony wyglądają obłędnie. Ich stylistyka przyciąga wzrok i aż chce się z nich korzystać. Niestety, duża powierzchnia pokryta szklanymi elementami jest podatna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Co gorsze, wraz z rozwojem rzeczonej gałęzi technologii, naprawy dokonywane na smartfonach stają się coraz trudniejsze, niekiedy wręcz niemożliwe. W parze ze skomplikowaniem procesu naprawy idą też wzrosty cen tychże usług. Weźmy za przykład najnowsze flagowce Samsunga.

Galaxy S10 — ile kosztuje naprawa?

Na wstępie zaznaczę tylko, że cennik napraw Samsunga Galaxy S10 nie odbiega znacząco od tego tyczącego się konkurencyjnych sztandarowców popularnych producentów. Za wymianę wyświetlacza w modelu S10 zapłacimy 1049 złotych. W modelu z plusem 1119 złotych. W wariancie z literką „e” w nazwie jedyne 899 złotych. To sporo, ale zaryzykuję i powiem, że jest to standard w tej klasy sprzęcie. Co, jeśli uszkodzeniu ulegnie tylny panel smartfona?

Tutaj ceny przedstawiają się następująco: wymiana tylnej pokrywy w Galaxy S10 kosztuje 229 złotych, w modelu Plus 249 złotych, a w modelu „e” 199 złotych. O ile koszt naprawy klapki, w który wliczona jest również część, jest akceptowalna, o tyle już wymiana wyświetlacza powoduje, że warto rozważyć zakup dodatkowego ubezpieczenia.

Jeśli pragniecie zabezpieczyć urządzenie za pomocą etui tudzież szkła ochronnego, koniecznie sprawdźcie ofertę naszego sklepu Vipelektrogadzet. Znajdziecie tam gros interesujących akcesoriów w różnych cenach.

Cennik wymiany wyświetlacza obowiązujący w punktach serwisowych: 

  • 4CV Service, Warszawa ul. Postępu 14
  • Samsung Premium Service Plaza Warszawa, Plac Europejski 2C
  • Samsung Premium Service Plaza Poznań, ul. 27 Grudnia 17/19
  • Samsung Premium Service Plaza Katowice, CH Galeria Katowicka, ul. 3 Maja 30
  • Samsung Service Expresso Łódź, ul. Piotrkowska 103/105

Źródło: Samsung

Dodaj komentarz

3834 More posts in artykuły category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....