You are here
Jak Orange obchodzi pierwszy dzień wiosny? Za pomocą, a jakże, promocji artykuły News 

Jak Orange obchodzi pierwszy dzień wiosny? Za pomocą, a jakże, promocji

Orange wpadło na ciekawy pomysł na to, jak uczcić pierwszy dzień wiosny. Telekom, w ramach specjalnej oferty, przyznaje użytkownikom prepaidów nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz pakiet 500 MB na dane. Wystarczy wysłać darmową wiadomość.

Pierwszy dzień wiosny
fot. Orange

Pomarańczowi pokazali, że w działaniach wizerunkowo-marketingowych radzą sobie lepiej niż dobrze. Firma, z okazji pierwszego dnia wiosny oddała użytkownikom ofert na kartę możliwość skorzystania z jednodniowego, lecz darmowego pakietu nielimitowanych połączeń głosowych, SMS-ów oraz 0,5 GB danych do wykorzystania. Choć prezent, jako taki, może ucieszyć klientów sieci, prawda jest taka, że Orange oferuje identyczną opcję w cenie jednej złotówki!

Pierwszy dzień wiosny w ofercie Orange

Nie chce tutaj specjalnie atakować firmy, która w ujęciu ogólnym traktuje użytkowników z należytym szacunkiem. Niemniej, warto wspomnieć, że promocja, w ramach której daje się użytkownikowi kwotę dosłownie — 1 PLN, wydaje się zabawna.

Skoro mamy już za sobą „formalności”, przejdźmy do szczegółów, czyli do samej oferty. W ramach pakietu klienci mogą otrzymać na jeden dzień nielimitowane połączenia głosowe, SMS-y oraz pakiet internetu o wielkości 500 MB. Skromnie, ale solidnie.

Aby skorzystać z oferty, wystarczy wysłać SMS o treści BONUS na numer 80111. Co istotne, promocja obowiązuje tylko dzisiaj, dlatego jeśli zamierzacie wziąć udział w akcji, powinniście się pospieszyć. W promocji na pierwszy dzień wiosny mogą wziąć udział użytkownicy ofert prepaid. Niestety, opcja nie jest dostępna dla klientów abonamentowych.

Źródło: Orange

Related posts

4 thoughts on “Jak Orange obchodzi pierwszy dzień wiosny? Za pomocą, a jakże, promocji

 1. BoKor

  Dokładniej mówiąc, to do końca dzisiejszego dnia można aktywować pakiet, a będzie on aktywny do końca dnia następnego, czyli do północy 22 marca. Chętni mają jeszcze ok. 3,5 godz. na włączenie.
  O tym w regulaminie promocji na stronie Orange:
  https://orange.binaries.pl/bw/20155/0/36001/4431a981-2581-4545-88a4-94e6f6e7c1e2.pdf

  1. BoKor

   Przepraszam, był problem z załadowaniem pierwszego komentarza, nie doczekałam się, więc napisałam i kliknęłam drugi raz, ale widzę, że pierwszy się jednak pojawił.

 2. BoKor

  Tak dokładniej mówiąc, to do końca dzisiejszego dnia można promocję włączyć, a aktywna będzie cały JUTRZEJSZY dzień, czyli od dziś od północy do jutra (22 marca) do północy.
  O tym w regulaminie promocji na stronie Orange:
  https://orange.binaries.pl/bw/20155/0/36001/4431a981-2581-4545-88a4-94e6f6e7c1e2.pdf

  1. Marcin Karbowiak

   Dzięki za doprecyzowanie ?

Leave a Comment