Pierwszy dzień wiosny

Jak Orange obchodzi pierwszy dzień wiosny? Za pomocą, a jakże, promocji

Orange wpadło na ciekawy pomysł na to, jak uczcić pierwszy dzień wiosny. Telekom, w ramach specjalnej oferty, przyznaje użytkownikom prepaidów nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz pakiet 500 MB na dane. Wystarczy wysłać darmową wiadomość.

Pierwszy dzień wiosny
fot. Orange

Pomarańczowi pokazali, że w działaniach wizerunkowo-marketingowych radzą sobie lepiej niż dobrze. Firma, z okazji pierwszego dnia wiosny oddała użytkownikom ofert na kartę możliwość skorzystania z jednodniowego, lecz darmowego pakietu nielimitowanych połączeń głosowych, SMS-ów oraz 0,5 GB danych do wykorzystania. Choć prezent, jako taki, może ucieszyć klientów sieci, prawda jest taka, że Orange oferuje identyczną opcję w cenie jednej złotówki!

Pierwszy dzień wiosny w ofercie Orange

Nie chce tutaj specjalnie atakować firmy, która w ujęciu ogólnym traktuje użytkowników z należytym szacunkiem. Niemniej, warto wspomnieć, że promocja, w ramach której daje się użytkownikowi kwotę dosłownie — 1 PLN, wydaje się zabawna.

Skoro mamy już za sobą „formalności”, przejdźmy do szczegółów, czyli do samej oferty. W ramach pakietu klienci mogą otrzymać na jeden dzień nielimitowane połączenia głosowe, SMS-y oraz pakiet internetu o wielkości 500 MB. Skromnie, ale solidnie.

Aby skorzystać z oferty, wystarczy wysłać SMS o treści BONUS na numer 80111. Co istotne, promocja obowiązuje tylko dzisiaj, dlatego jeśli zamierzacie wziąć udział w akcji, powinniście się pospieszyć. W promocji na pierwszy dzień wiosny mogą wziąć udział użytkownicy ofert prepaid. Niestety, opcja nie jest dostępna dla klientów abonamentowych.

Źródło: Orange

4 komentarze

Dodaj komentarz

3834 More posts in artykuły category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....