Następca Pillars of Eternity jeszcze w tym roku?

Na trwającym w San Francisco GDC, jednym z najważniejszych wydarzeń związanych z branżą gier, niezależne studio Obsidian Entertainment zapowiedziało tytuł, który ma szansę trafić do serc graczy tak samo, jak Pillars of Eternity.

Pillars of Eternity pokochali zarówno gracze, jak i krytycy – wystarczy spojrzeć na noty (Steam 9/10, PC Gamer 92%, Metacritic 4,5/5). Choć gra okazała się hitem, to jej twórcy nie spoczęli na laurach i poinformowali o nowej produkcji, która ma się pojawić jeszcze w tym roku na PC, Maca i Linuxa.

Tyranny, bo taki tytuł nosi gra, jest erpegiem, o którym jeszcze niewiele wiadomo. Fabuła produkcji jest nieliniowa, a zadaniem gracza jest funkcjonowanie w imperium. Tym razem ciążyć będzie nad zawodnikiem brzemię niemoralnych decyzji, co wcale nie ułatwi życia. Świat Tyranny ogarnięty jest wojną dobra ze złem, a walka toczyć się będzie do momentu, kiedy zło ostatecznie zwycięży.

http://www.youtube.com/watch?v=yc-WqIRNDKY&feature

Po udostępnionych przez producentów screenach można wnioskować, że szykuje się kolejny wielki tytuł. Grafika jest szczegółowa i, co tu dużo mówić, piękna. O wszelkich nowościach związanych z Tyranny będziemy na bieżąco informować.

Więcej informacji: Tyranny

 

Źródło: Obsidian Entertainment 

_____________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

 

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...