Grand slide

FIM Speedway Grand Prix 15 z nową aktualizacją

„FIM Speedway Grand Prix 15” – realistyczny symulator żużla, stworzony przez „Softplanet Studios” na licencji „BSI Speedway Limited” doczekał się kolejnej aktualizacji. Łatka w szczególności skupia się na naprawieniu błędów w trybie multiplayer.

Grand slide

„FIM Speedway Grand Prix 15” swoją premierę miało 1 grudnia 2015 roku na platformie „PC”. Od tamtego momentu trochę czasu upłynęło, a twórcy zdążyli wypuścić darmową aktualizację z okazji pojawienia się gry na rynku australijskim. Łatka wprowadziła do rozgrywki drobne poprawki. Niedawno developerzy zdecydowali się ponownie uaktualnić swój produkt. Darmowy patch 1.0.2 opracowany został dzięki opiniom graczy na forum „Steam” i oficjalnym fanpage’u. Aktualizacja koncentruje się na rozgrywce wieloosobowej i wdraża następujące zmiany:

 • Zmieniona metoda łączenia się w trybie multiplayer. Od teraz łatwej jest znaleźć graczy w trybach Quick Race i Single Event;

 • Nowi gracze mogą teraz dołączać się w trakcie trwającego jeszcze biegu/zawodów i obserwować aktualne wydarzenia w trybie widza, by następnie wystartować w kolejnym biegu/zawodach;

 • Gruntownie została przerobiona metoda zapraszania graczy, dzięki czemu tryb multiplayer stał się bardziej otwarty i łatwiejszy w obsłudze. Zostało także wydłużone okienko czasowe dołączenia do rozgrywki;

 • Gra została wzbogacona o chat, wywoływany klawiszem zdefiniowanym przez gracza. Swoje wypowiedzi można wpisywać zarówno w trybie jazdy, jak i widza – na żywo komentując poczynania jadących zawodników, czy też dyskutując na temat wyboru kolejnego toru;

 • Została poprawiona stabilność przy podłączeniach i rozłączeniach graczy z gry wieloosobowej.

  http://www.youtube.com/watch?v=r9DxMlU1zrk

„FIM Speedway Grand Prix 15” został stworzony na licencji „BSI Speedway Limited”, co oznacza, że w produkcji odnajdziemy wszystkich zawodników zakwalifikowanych do „Grand Prix 2015” oraz wiernie odwzorowane zawody i stadiony tego sezonu (w tym, po raz pierwszy w grze wideo, „Stadion Narodowy” w Warszawie).

„Speedway” jest jednym z najbardziej ekscytujących sportów motorowych, z ogromną ilością kibiców na świecie. Najnowsza odsłona koncentruje się na najbardziej prestiżowych oraz najważniejszych indywidualnych rozgrywkach żużlowych cyklu Grand Prix, wyłaniającym Indywidualnego „Mistrza Świata”. W „FIM Speedway Grand Prix 15” przyjdzie graczom wykazać się zręcznością i taktyką w walce o tytuł Mistrza. Tytuł oferuje dwa tryby jazdy: uproszczony dla początkujących oraz symulacyjny, w którym mamy kontrolę nad balansem ciała zawodnika na motocyklu. Twórcom udało się również odwzorować niuanse tego sportu decydujące o zwycięstwie, jak np. zmieniająca się nawierzchnia toru, tworząca strefy lepszej i gorszej przyczepności, która bezpośrednio wpływa na prędkość.

Tryb multiplayer pozwala uczestniczyć w rozgrywce online od 2-4 graczom jednocześnie, a w trakcie wyścigów usłyszymy znanych i cenionych komentatorów żużla takich jak: Nigel Pearson i Piotr Olkowicz.

Grand screenjpg

Minimalne wymagania sprzętowe:

 • System operacyjny: Windows Vista lub nowszy (64 bit);
 • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz/AMD Athlon 64 X2 Dual Core 6400+;

 • Pamięć operacyjna: 2 GB;

 • Dysk twardy: 3 GB;

 • Karta grafiki: NVIDIA GeForce GTX 460/GTX 675M/AMD Radeon R9 290 lub lepsza.

„FIM Speedway Grand Prix 15” swoją premierę miał 1 grudnia 2015 roku na platformę „PC” a sugerowana cena detaliczna gry ustalona została na kwotę 79,90zł. Więcej informacji o produkcji znajdziecie pod tymi linkami:

Źródło: Techland

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

291 More posts in pc category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...