Natec Genesis RX39 – nowa klawiatura dla graczy

Szukasz niedrogiej klawiatury, która jest dobrą opcją dla graczy? Oto nowa Natec Genesis RX39. Ciekawy, nowoczesny wygląd przykuwa wzrok do produktu.

Klawiatura firmy Natec Genesis charakteryzuje się konstrukcją membranową, która stanowi tańszą i bardziej cichą alternatywę dla cieszących się popularnością urządzeń mechanicznych. Cena nie wpływa na jakość produktu i RX39 przypomina funkcjonalnością klawiatury z wyższej półki. Wytrzymała membrana, wykorzystana w produkcie, może wytrzymać do 10 mln wciśnięć. Nowy model pozwala zablokować klawisz Windows i wyposażony jest w funkcję anty-ghosting, dzięki czemu gracz może cieszyć się ciągłą rozgrywką.

Dużą wagę przyłożono do wygody podczas użytkowania klawiatury, dlatego zadbano o wyprofilowaną podpórkę pod nadgarstek oraz szerokie rozstawienie klawiszy. Jeśli o nich mowa, to pozwalają one na przypisanie im skrótów z funkcjami multimedialnymi.

Natec Genesis RX39 charakteryzuje się również futurystycznym kształtem i podświetleniem w trzech różnych kolorach. Design produktu spodoba się fanom gadżetów.

W sprzedaży produkt Natec Genesis dostępny jest od dzisiaj a jego koszt to 109 zł.

Najważniejsze cechy:

– Liczba klawiszy: 104
– Mechanizm klawiszy: membranowe
– Klawisze multimedialne
– Profil: wysoki
– Złącza: USB 2.0
– Długość przewodu: 180 cm

Natec Genesis produkuje akcesoria i elektronikę użytkową z myślą o graczach. Marka jest młoda – zadebiutowała na rynku w 2011 r. Firma rozszerza swoją ofertę, jej produkty zaś przechodzą szereg testów, by jak najlepiej służyć użytkownikom i być dla nich bezpieczne.

Więcej informacji: www.genesis-zone.com lub FB

Źródło: Natec Genesis

___________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...