Navitel3

Navitel Navigator za DARMO na flagowcu Samsunga

Tak, dzięki współpracy firmy NAVITEL oraz jednego z największych producentów urządzeń mobilnych, użytkownicy Samsunga Galaxy Note 5 mogą przez 12 miesięcy cieszyć się bezpłatną nawigacją offline.

Navitel3

Rozumiem, że w dobie smartfonów mało kto przejmuje się ilością przesyłanych przez sprzęt danych, dlatego też fakt działania nawigacji offline nie przemawia do wszystkich. Należy jednak spojrzeć na sprawę z punktu widzenia zagranicznych wojaży autem lub choćby sytuacji awaryjnej, w której nie mamy akurat dostępu do sieci.

Wspomniany scenariusz nie jest przecież rzadkością — właśnie wtedy docenimy działanie map w wersji offline. Dodajmy do tego jeszcze fakt, iż NN jest programem kompletnym z niewyobrażalną ilością funkcji przydatnych kierowcom i już robi się ciekawie. To jednak nie wszystko, gdyż użytkownicy Samsunga Galaxy Note w ramach pakietu Galaxy Gifts otrzymają jeszcze darmowy dostęp do map Rosji, Kazachstanu, Ukrainy, Armenii oraz Gruzji.

Miarą sukcesu każdej firmy jest jej potencjał w zakresie współpracy z globalnymi liderami branży. Samsung jest potęgą sprzedażową, marketingową oraz technologicznym innowatorem, dlatego możliwość współpracy z tą marką na zasadach partnerskich cieszy nas podwójnie – podkreśla Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL Poland

Navitel111

Chcąc skorzystać z akcji będącej owocem współpracy firmy Navitel oraz Samsunga należy w okresie 16.10.2015 – 16.02.2015 zainstalować na swoim Note 5 opisywaną nawigację. Następnie nie pozostaje już nic innego jak cieszyć się z możliwości jakie oferuje pakiet, wśród których znalazły się takie perełki jak: system informowania o korkach oraz innych utrudnieniach drogowych, komunikator, niezwykle czytelny interfejs.

Źródło: Informacja Prasowa Navitel

________________________________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na Facebooku.

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...