meizupromo

Wymień OnePlus Two na Meizu Pro 5

Walka wśród producentów telefonów trwa. Szczerze mówiąc, jestem w szoku, jak daleko mogą się posunąć firmy, tylko po to, aby dopiec konkurencji. Meizu właśnie wymierzyło cios w OnePlus.

meizupromo

Na rynku mamy już nowego flagowca OnePlus Two. Firma, aby zainteresować potencjalnych klientów, uruchomiła program, w którym można wymienić jeden z topowych modeli Samsunga na drugą wersję zabójcy flagowców. Przy okazji wspierano fundację Hope Phones, która pomaga krajom Trzeciego Świata. Oczywiście dla posiadaczy Samsunga S6, biorąc pod uwagę aspekt czysto finansowy, jest to zupełnie nieopłacalne, ale jeśli komuś OnePlus Two bardzo się spodobało, to może dokonać zamiany. Meizu postanowiło wykorzystać akcję promocyjną konkurenta i trochę ją przerobiło. Oferując wymianę OnePlus Two na nowego Meizu Pro 5, przy okazji wymyślono serię tagów tylko po to, aby dokuczyć konkurencji i zadrwić z braków w wyposażeniu ich sprzętu. Jednym z nich jest #TurnNFCon, który przypomina o braku technologii NFC u konkurenta. Z pewnością ludzie zainteresują się tą akcją i ilość wejść na stronę Meizu wzrośnie. Wysoce prawdopodobne, że przełoży się to również na sprzedaż, tak więc cel zostanie osiągnięty. Wydaje mi się, że przypomina to trochę kłótnie dzieci w piaskownicy, ale może właśnie tacy są producenci smartfonów.

Jeśli ktoś chce wymienić OnePlus Two na Meizu musi wypełnić specjalny formularz i odpowiednio uargumentować, dlaczego miałby dostać Pro 5. Producent nie podaje, ile osób zostanie nagrodzonych. Jak widać firmy robią co mogą, aby zwrócić na siebie uwagę, czy to jest dobry sposób? Ciężko powiedzieć, z pewnością rozgłos danej marki się zwiększa, ale z jakim oddźwiękiem…

źródło: gsmarena

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...