Navitel R800 Full HD slide

Navitel R800 Full HD – szukasz rejestratora bez ograniczeń?

W ofercie Navitel Poland – polskiej filii dostawcy map i nawigacji pojawił się pierwszy na rynku rejestrator oferujący obsługę kart pamięci o pojemności 256 GB.

Navitel R800 Full HD slide

Jeśli do tej pory narzekałeś, że twój rejestrator cierpi na chroniczny brak pamięci na dane, powinien zainteresować cię najnowszy produkt z portfolio „Navitel Poland”. Model „R800 Full HD” obsługuje karty pamięci o pojemności 256 GB. Oznacza to rejestrowanie długich godzin materiału w jakości Full HD bez konieczności nadpisywania plików, co czyni go pierwszym tego typu urządzeniem dostępnym na rynku. Konkurencja może czuć się zagrożona…

Kultura jazdy w Polsce często pozostawia wiele do życzenia, a spora część sytuacji drogowych wynika z wzajemnej złośliwości kierowców lub ich brawury. Dlatego w dobrze pojętym własnym interesie warto zadbać o swoistą czarną skrzynkę swojego pojazdu, jaką jest niezawodny wideo rejestrator. Jakość Full HD modelu „NAVITEL R800” gwarantuje czytelny zapis wydarzeń, a dzięki aż 6-krotnemu powiększeniu cyfrowemu czujne oko obiektywu z przesłoną nie przeoczy żadnego szczegółu. Tryb panoramy uzyskany dzięki szerokokątnej orientacji kamery zapewni widoczność w polu 170°, zatem oprócz drogi przed samochodem na nagraniu znajdzie się też obszerny fragment pobocza. Model „R800” zapoczątkuje całą gamę rejestratorów samochodowych, które sukcesywnie zamierzamy wprowadzić na rynek w okresie wiosennymtłumaczy Tobiasz Jankowski, CEO „NAVITEL Poland”.

Navitel R800 Full HD screeen

Urządzenie wyposażono w 4-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 800×400 pikseli, co daje całkiem przyzwoite rezultaty, porównując sprzęt do matryc zamontowanych w niektórych smartfonach. Obudowa rejestratora skrywa również czuły mikrofon pozwalający na precyzyjne wychwytywanie odgłosów towarzyszących zdarzeniom drogowym oraz sensor przeciążeń (G-sensor), czyli technologię antywstrząsową. Dodatkowo producent umieścił w urządzeniu zaawansowany tryb parkingowy, którego działanie polega na tym, ze kamera wykrywa ruch wokół auta podczas nieobecności kierowcy. Pozwala to na udokumentowanie każdej szkody parkingowej, dzięki czemu bez większych problemów uda nam się udowodnić ewentualne uszkodzenie naszego pojazdu.

Pamiętajmy, że nagranie z wideo rejestratora może być cennym dowodem dla policji, sądu, ale także dla firmy ubezpieczeniowej – dodaje Tobiasz Jankowski.

Inną wartą uwagi funkcjonalnością jest, jak wspomniałem wcześniej, wyekwipowanie rejestratora w slot na karty SD, co umożliwi użytkownikowi rejestrowanie wielogodzinnego materiału wideo w wysokiej rozdzielczości (1920×1080 przy 30 klatkach na sekundę). Zastosowanie kompresji obrazu „H.264” pozwoliło na uzyskanie małego rozmiaru zachowując przy tym optymalne parametry nagrania i odtwarzania.

Navitel R800 Full HD screeen 1

„Navitel R800” wykonany został z dobrych jakościowo materiałów, w tym z elementów stali, dzięki czemu konstrukcja urządzenia poszczycić się może wyjątkową odpornością. Elegancka, lecz stonowana estetyka obudowy sprawdzi się we wnętrzu każdego auta. Rejestrator włącza się w chwili zapłonu silnika, więc nie musimy za każdym razem pamiętać o jego uruchamianiu, wystarczy, że będzie podpięty do źródła zasilania.

Wideo rejestrator „Navitel R800 Full HD” do sprzedaży trafi w drugiej połowie kwietnia w sugerowanej cenie detalicznej 449 zł. Oprócz samego rejestratora w pudełku znajdziemy też ergonomiczny uchwyt, odporny na wstrząsy występujące podczas gwałtownych drogowych manewrów.

Źródło: Navitel Poland

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór wideorejestratorów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...