Stasis slide

Stasis – klimatyczny horror science fiction w planie wydawniczym Techlandu

„Techland Wydawnictwo” poszerza ofertę o „Stasis” – grę przygodową typu „point & click” w stylu retro z gatunku horror science fiction.

Stasis slide

„Stasis” jest grą mroczną, przygodową ukazaną w rzucie izometrycznym, której akcja osadzona została w dalekiej przyszłości. Gracze wciela się w postać Johna Marachecka, który budzi się z hibernacji w opuszczonym ośrodku badawczym umiejscowionym najprawdopodobniej na statku kosmicznym. Nasz protagonista po przebudzeniu się odkrywa, że na pokładzie jest sam, aby odkryć przyczyny takiego stanu rzeczy rozpoczyna eksplorację opuszczonej bazy w poszukiwaniu swojej rodziny.

Naszym zadaniem jest odkryć tajemnicę miejsca, w którym znalazł się bohater gry „Stasis” oraz sposób na to, jak ma on odnaleźć drogę do swoich bliskich w pełnym niebezpieczeństw oraz skrywającym wiele sekretów laboratorium. Korzysta ze znalezionych przedmiotów, dopasowuje je do siebie, wchodzi w interakcje z komputerami oraz rozwiązuje zagadki, które postawiła przed nami ekipa z „The Brotherhood Games”.

Stasis Screen

Jedną z największych zalet produktu może się okazać to, iż twórcy utrzymali grę w chłodnych tonacjach, co docenić powinni miłośnicy gatunku, gdyż zabieg ten spotęgował uczucie osamotnienia. „Stasis”, dzięki temu nabrało swojego unikalnego charakteru. Klimat otaczającej nas pustki oraz odizolowania buduje także muzyka. Gra swoją światową premierę miała 31 sierpnia 2015 roku, a na polskie półki sklepowe za sprawą „Techland Wydawnictwo” trafi już 14 kwietnia. Tytuł wydany zostanie w wersji na „PC” w cenie 39,90 zł.

Minimalne wymagania sprzętowe:

 • System operacyjny: Windows XP SP3 (32 bit);

 • Procesor: 2 GHz Dual Core;

 • Pamięć operacyjna: 2 GB;

 • Dysk twardy: 5 GB;

 • Karta grafiki: NVIDIA GeForce 205/ATI Radeon HD 3400 lub lepsza.

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

 • System operacyjny: Windows Vista SP2/8 (32/64 bit)/10 (64 bit);

 • Procesor: 2,6 GHz Dual Core;

 • Pamięć operacyjna: 4 GB;

 • Dysk twardy: 5 GB;

 • Karta grafiki: NVIDIA GeForce 405/ATI Radeon HD 5400 lub lepsza.

  http://www.youtube.com/watch?v=XdSeRM8vs24

Źródło: Techland

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...