Nawigacja dla motocyklistów od NAVITEL

Rodzina produktów firmy NAVITEL powiększyła się o nawigację stworzoną z myślą o motocyklistach. Do najważniejszych cech produktu należą: odporność na kurz, wodę i wstrząsy potwierdzone certyfikatem IP67, wbudowany Bluetooth, podgląd paska trasy przejazdu oraz opcja „kliknij i jedź”.  

Jazda na jednośladzie to coś, co urzeka zarówno młodych, jak i osoby w dojrzałym wieku. Nic więc dziwnego, że NAVITEL postanowiła dodać coś od siebie do prężnie rozwijającego się rynku motocyklowego. Zaimplementowanie rozwiązań znanych z poprzednich nawigacji do urządzenia dedykowanego motocyklistom nie było trudnym zadaniem.

Nawigacja dla motocyklistów od NAVITEL ma pięciocalowy wyświetlacz o rozdzielczości 480×272 pikseli i proporcje 16:9. Obsługa ekranu dotykowego nie sprawia trudności nawet w rękawiczkach, co jest znacznym udogodnieniem. Urządzenie jest odporne na wodę, kurz i pył, nie są mu straszne również wstrząsu. Z łatwością można zabrać je w trasę po przytwierdzeniu panelu poprzez stabilny, specjalnie wyprofilowany uchwyt z owiewką.

Na pokładzie nawigacji znajduje się szybki procesor ARM CORTEX A7 o taktowaniu zegara 800MHz i optymalną ilość pamięci RAM, które pozwolą na płynną obsługę wytyczania trasy i właściwą i nieprzerwaną pracę urządzenia. Wewnątrz znajduje się 16GB pamięci z zainstalowanymi na niej mapami krajów Europy i Rosji, Kazachstanu, Białorusi oraz Ukrainy. Jeśli istnieje taka konieczność, to można skorzystać też ze slotu kart mikroSD. Preinstalowane mapy są dożywotnio aktualizowane, a liczba takich aktualizacji może wynieść do czterech rocznie.

Dla motocyklistów najważniejsze są innowacyjne usprawnienia takie, jak np. widok informacji o trasie na jednym pasku znajdującym się w widocznym miejscu, opcja „kliknij i jedź”, która umożliwia obranie kierunku po zaznaczeniu palcem lub rysikiem punktu na mapie, asystent pasa ruchu pokazujący właściwy pas, który należy zająć na skrzyżowaniu oraz integracja nawigacji ze słuchawkami poprzez tryb Bluetooth. To także wygodne odsłuchiwanie lektora prowadzącego do celu. Do dyspozycji użytkownika pozostaje też pełna baza stacjonarnych fotoradarów, szybkie planowanie trasy oraz opcja „moje miejsca”, która polega na dostępie do miejsc na mapie oznaczonych jako ulubione.

Nawigację objęto 24-miesięczną europejską gwarancją, a jej koszt to 799 zł. W sprzedaży pojawi się wiosną.  

 

Źródło: Navitel

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...