Nawigacja samochodowa i inne aplikacje za darmo od Samsung Electronics…

Pod koniec marca, a dokładnie 24.03 posiadacze wybranych modeli urządzeń Samsunga będą mogli skorzystać z interesującej akcji promocyjnej południowokoreańskiego producenta.

Użytkownicy wybranych modeli smartfonów i tabletów marki Samsung Electronics przez trzy najbliższe miesiące (od 24 marca do 24 czerwca br.) będą mogli skorzystać z darmowego dostępu do niektórych aplikacji. Na miłośników wszelkiego rodzaju gadżetów czeka aplikacja magazynu „Logo”, z kolei wszyscy ci, którzy rządni są nowinek z kraju i ze świata mogą pogrążyć się w lekturze dziennika „Rzeczpospolita” lub tygodnika opiniotwórczego – „Newsweek”.

Amatorzy rozrywki mogą liczyć na trzy książki od „Audioteki” – platforma z książkami audio (audiobook), dzięki aplikacji „Legimi” będziemy mogli zapoznać się z bazą ponad czterech tysięcy książek elektronicznych (e-book).

Południowokoreański gigant nie zapomniał również o kobietach. Dzięki takim aplikacjom jak „Viva! Polska” czy „Cztery Kąty”, te będą na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu lub architektury wnętrz. Natomiast dla tych, których interesują treści wideo przygotowano usługę „VoD Onet”, w ramach której bezpłatnie obejrzymy dostępne tam materiały . Dla „wybrańców” Samsung przygotował dodatkowo trzy gratisowe filmy.

Ostania propozycja skierowana jest do kierowców. Przez 30 dni uzyskają oni bowiem dostęp do nawigacji po polskich drogach, a ponadto przez 7 dni mogą liczyć na licencję na wybrany kraj z mapy Europy z oferty Navmax World i Navmax Traffic Control.

Z pełną listą modeli objętych promocją zapoznać się będzie można od 24 marca – kiedy to startuje akcja promocyjna – na tej stronie.

Źródło: Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...