Camww750x300

Overmax w służbie sportów ekstremalnych – poznajcie ActiveCam 2.1

Już na początku kwietnia tytułowy producent wprowadzi do sprzedaży następcę świetnie sprzedającej się kamery sportowej ActiveCam 02. Czy model ActiveCam 2.1 powtórzy sukces poprzednika?

Camww750x300

Przede wszystkim nowy model należy pochwalić za niezwykle prosty system obsługi oraz montażu. Producent umieścił w zestawie kilka rodzajów mocowań, dzięki czemu z pewności uda nam się dopasować kamerę do konkretnego punktu. Kamera sama w sobie nie powinna sprawiać kłopotu użytkownikowi, ponieważ zarówno wymiary jak i waga zostały zmniejszone w stosunku do poprzedniej wersji ActiveCam.

Urządzenie potrafi nagrywać sekwencje wideo w maksymalnej rozdzielczości FullHD (1920×1080 pix), a to wszystko w formie pętli, dzięki czemu nie musimy się martwić o nagłe zatrzymanie z powodu braku wolnego miejsca w pamięci.

Nie samymi filmami człowiek żyje – zważając na to, konstruktorzy zdecydowali się udostępnić możliwość wykonywania zdjęć w rozdzielczości 2,3,5,8, a nawet 12 Mpix. Kamerę należy równocześnie pochwalić za szeroki „120 stopni”, kąt widzenia. To pozwoli użytkować ActiveCam jako rejestrator trasy przebytej autem.

W zestawie razem z urządzeniem znajdziemy akcesoria takie jak: wodoodporna obudowa, złącze na kask, złącze na ramę, przyssawkę na szybę oraz kabel USB.

Niestety, producent nie ustalił jeszcze ostatecznej ceny. Mimo wszystko, uważamy produkt za wart zainteresowania.

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...