Neonowe kolory tonerów w drukarkach OKI – do czego można je wykorzystać?

Neonowe kolory kojarzą się zazwyczaj ze sportowymi koszulkami i ulotkami dyskotek. Firma „OKI” postanowiła zerwać z tym stereotypem i za sprawą nowej technologii, która wykorzystuje tonery neonowe umożliwiła drukowanie na prawie wszystkich materiałach super-jasnych fluorescencyjnych kolorów neonowych, co pomaga rozwijać działalność i uzyskać dostęp do nowych, intratnych źródeł przychodów.

OKI Neon Slide

W obecnych czasach dość trudno wyróżnić się ze swoimi wydrukami na tle konkurencji. Niezależnie czy staramy się ozdobić witrynę sklepową, poinformować klientów o najnowszej promocji, wydrukować ulotki czy przygotować atrakcyjny POS.  Możliwości kreatywne były do tej pory ograniczone paletą barw tworzonych za pomocą składowych CMYK. Sytuacje całkowicie zmieniają neonowe kolory, dzięki którym wydruki  wchodzą na całkiem nowy, wyższy poziom.  Dzięki nim możemy zaprojektować materiały, które zachwycą żywymi, atrakcyjnymi wizualnie barwami, tak różnymi od tego, co spotykamy obecnie.  Dużo łatwiej w ten sposób przyciągnąć uwagę klientów i wzbudzić ich zainteresowanie.

Druk z zastosowaniem fluorescencyjnych materiałów umożliwia przygotowanie wyjątkowo jaskrawych, przykuwających oko materiałów i to niezależnie, czy drukujemy na jasnym, czy na ciemnym tle.  Co więcej, możliwe jest drukowanie niemal na każdej powierzchni, zatem nasze wydruki bez problemu przeniesiemy np. na ubrania, obudowy telefonów lub gadżety reklamowe naszej firmy.  Bez problemu wydrukujemy także unikalne graficzne bilety, produkty dekoracyjne, opakowania czy materiały edukacyjne.

OKI Neon Screen

Wyróżnienie oferty firmy spośród konkurencji było dotychczas bardzo kosztowne. Nietypowe wydruki trzeba było zlecać drukarni, a uszlachetnianie ich dodatkowym kolorem czy lakierem stanowiło znaczący element kosztorysu. Dlatego tylko duże firmy mogły sobie na to pozwolić. Obecnie neonowe drukarki „OKI” zmieniają ten trend, pozwalając na tworzenie nietypowych materiałów nawet w pojedynczych egzemplarzach. To krok milowy dla małych firm, które dzięki temu mogą skutecznie konkurować nawet z korporacjami. – uważa Jacek Tarkiewicz, CEE Regional Marketing Manager producenta drukarek „OKI”.  

Neonowe kolory to także świetny sposób, aby w prosty i tani sposób uzyskać na wydrukach efekty 3D. Przygotowane w ten sposób wystawy i materiały promocyjne zyskują na atrakcyjności i efektywniej zachęcają potencjalnych klientów.  Istotną zaletą jest również ograniczenie kosztów.  Neonowe kolory sprawiają, że znika konieczność tworzenia kosztownych wydruków próbnych, które często wymagały ręcznych technik drukarskich, jeszcze bardziej windując koszty.  Dzięki drukarkom tego typu firmy czy samodzielnie działy graficzne zyskują potężne narzędzie do twórczej pracy, a stworzone w ten sposób materiały wyróżnią nas na tle konkurencji.

Źródło: OKI

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3829 More posts in artykuły category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...