NeoTokyo – „darmówka” w klimatach „Akiry” i „GitS”

Na temat modów do gier napisać można wiele. Jedne stają się oddzielnymi produkcjami, które są na bieżąco rozwijane przez społeczność graczy, na inne z kolej warto jedynie spuścić zasłonę milczenia.

Do pierwszej grupy zdecydowanie zaliczyć można – NeoTokyo – produkcję bazującą na Half-Life 2. Nieobeznanym z tytułem przypominam, że jest to strzelanka, w której dwie drużyny ulepszonych cybernetycznie żołnierzy walczy w futurystycznym Tokyo. Celem obu grup jest zdobycie częściowo zniszczonego ciała androida zwanego „Duchem”.

Osoby interesujące się Mangą i Anime, bez trudu znajdą liczne nawiązania do takich tytułów jak cyberpunkowy Ghost in the Shell”, czy „Akira”. Kolejnym plusem produkcji jest nastrojowa ścieżka dźwiękowa, której próbki usłyszeć możemy, w poniższym materiale filmowym:

http://www.youtube.com/watch?v=MOh3xYPrYF8

Miłośnicy, tego typu klimatów owego moda znają zapewne nie od dziś, gdyż od jego premiery minęło 5 lat. Cieszy się niezmiennym powodzeniem, czego owocem była wydana w styczniu zeszłego roku spora aktualizacja produktu. Warto, więc odnotować fakt, iż NeoTokyo wylądowało na platformie Steam jako osobna produkcja. Aby, w niego zagrać, wystarczy posiadać Half-Life 2 lub jakąkolwiek inną grę dającą dostęp do Source SDK.

Moda pobrać możecie stąd, natomiast więcej informacji o grze znajdziecie na oficjalnej stronie NeoTokyo.

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...