You are here
Netflix w telewizorach Samsunga News 

Netflix w telewizorach Samsunga

Aplikacja będąca oficjalnym klientem Netflixa zagościła właśnie na platformie Samsung Smart TV. Wiadomość rewelacyjna, szczególnie dla użytkowników tegoż sprzętu. Pytanie, czy oferta serwisu streamingowego jest przystosowana do polskich realiów?

netflixSamsung750x300

Jeden z najpopularniejszych serwisów VOD doczekał się polskiej lokalizacji. Tak, od dwóch tygodni nie musimy już „kombinować”, aby uzyskać dostęp do Netflixa. Zapomnijcie o Proxy czy VPN-ach, mówimy o oficjalnym dostępie do… No właśnie, niestety nie do wszystkiego. Okazuje się bowiem, że treści dostępne dla Polskich userów Netflixa nijak mają się do tego, co oferuje jego zachodnia wersja. Właściwie wspólna jest głównie cena.

Nie oznacza to oczywiście, że serwis nie oferuje nic, za co warto zapłacić. Jessica Jones, Daredeil, Hannibal, Orange Is the New Black – to tylko jedne z produkcji dostępnych w polskiej wersji językowej. Nie zabrakło również świetnych dokumentów oraz bajek dla najmłodszych pociech. Co ciekawe, chcąc sprawdzić, czy usługa nam odpowiada, nie musimy od razu ponosić kosztów subskrypcji – wystarczy skorzystać z 30 dniowego okresu próbnego.

netflixSamsung1

Przyznam, że zaskoczyła mnie szybkość z jaką Netflix w postaci aplikacji pojawił się na platformie Samsung Smart TV. Wielokrotnie zastanawiałem się nad zakupem telewizora ze wspomnianej linii i teraz mam kolejny argument „za”. Tytułowy serwis nie jest co prawda pierwszym VOD dostępnym dla użytkowników telewizorów Samsunga, jednak oferta Netflixa jest o wiele bogatsza od tej oferowanej przez Player.pl, One VoD, IPLA, Cineman VOD oraz Chill.

Cóż, nie pozostaje mi nic innego, jak udać się do znajomego, który należy do grona szczęśliwych posiadaczy wspomnianego urządzenia i sprawdzić, co tak naprawdę oferuje najnowsza aplikacja dostępna na platformę Samsunga.

Źródło: Informacja prasowa Samsung.

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Related posts

Leave a Comment