whatss

WhatsApp wolny od opłat!

W chwili obecnej mamy wiele popularnych komunikatorów. Najczęściej używany jest Messenger, ponieważ jest powiązany z Facebookiem i darmowy. Teraz WhatsApp może z nim konkurować, ponieważ zmieniły się zasady korzystania z programu.

whatss

Dotychczas WhatsApp był płatnym programem, ale teraz to się zmienia. Komunikator, który należy do Facebooka, został uwolniony od rocznej opłaty. Nie była ona wysoka, ponieważ wynosiła 0,99 dolara. Cena niewygórowana, ale zawsze coś i to odstraszało klientów. Ponadto wycofanie opłat nie oznacza, że w aplikacji pojawią się reklamy. Koszty utrzymania serwisu nie są małe i ciągle rosną. Dlatego władze zdecydowały się na współpracę z innymi firmami i z tego chcą czerpać zyski. Niedługo przez WhatsAppa otrzymamy informacje z banku, czy innej powiązanej z nami instytucji.

Od jakiegoś czasu można korzystać z komunikatora w wersji przeglądarkowej, co mi się bardzo spodobało. Nie da się ukryć, że siedzieć przy komputerze i trzymać obok telefon do czatowania to nieco niewygodna opcja. Na szczęście już nie ma tego problemu, wystarczy mieć smartfon podłączony do internetu i można śmiało rozmawiać za pomocą przeglądarki.

Jestem użytkownikiem WhatsAppa od dłuższego czasu i jestem z niego zadowolony. Dobrze, że platforma się rozwija i nie cierpią na tym użytkownicy. Inni mogliby brać przykład z takiej polityki. Lepiej jak serwis utrzymuje się ze współpracy z innymi firmami, niż czerpiąc pieniądze od prywatnych osób. Bardzo ciekawi mnie przyszłość tego komunikatora. Ciągle rosnącą liczba użytkowników, świadczy o tym, że jest on doceniany. Nowe opcje zwiększają jego funkcjonalność i wzbudzają zainteresowanie. Nie mogę doczekać się, aż zostaną wprowadzone kolejne udogodnienia.

 

źródło: phonearena

 

____________________

 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

 

Dodaj komentarz

6485 More posts in News category
Recommended for you
Wyjątkowe telewizory dla osób ceniących klasę i mocne brzmienie

Idealny obraz pełen detali, rozbudowany system audio zaprojektowany przez Bowers & Wilkins oraz wyjątkowe wzornictwo...