Netflix

NETFLIX za darmo? Tak, o ile masz szczęście.

Netflix od chwili, kiedy pojawił się w naszym nadwiślańskim kraju z każdym kolejnym dniem zyskuje na popularności. Nie dziwi więc to, że coraz więcej firm zewnętrznych chce na niej skorzystać. Tak jest i teraz, bo szczęściarze mogą mieć Netflix za darmo. Prawie.

Nie da się zaprzeczyć, że Netflix ze swoja platformą streamingową stał się jednym z najważniejszych graczy na rynku. Dostęp do legalnych treści staje się coraz łatwiejszy i co chyba ważniejsze, wygodniejszy. Firma z USA jest tego przykładem. Wiem, bo sam korzystam z ich usług praktycznie od chwili debiutu w Polsce.

Netflix zrobił coś, co sprawiło, że przekonał do siebie tysiące osób na całym świecie. Stworzył aplikację, która po prostu działa. I nie tylko na urządzeniach mobilnych, ale także na konsolach. I choć może wydawać się to oczywiste, nie dla wszystkich dostarczycieli treści takie jest. Ten kto korzystał z aplikacji Player czy HBO GO na PS4 ten wie, jak frustrujące może być to przeżycie. W przypadku Netflixa wszystko działa tak, jak powinno.

Netflix za darmo

Plan płatności na platformie wydaję się być dość przystępny dla większości użytkowników. Najtańsza opcja kosztuje bowiem 34 złote miesięcznie, choć ma swoje ograniczenia. Możemy zapomnieć o jakości HD i oglądać produkcje tylko na jednym ekranie. Wersja standardowa to już koszt 43 zł/m, ale pojawia się lepsza jakość obrazu oraz możliwość oglądania treści na dwóch niezależnych urządzeniach.

I właśnie taką opcję swoim użytkownikom daje teraz PlayStation. Problem w tym, że niestety nie wszystkim, a jak przy każdej promocji, warunki z niej skorzystania mogą co poniektórych odstręczyć. Przejdźmy przez nie po kolei. Każdy kto ma konsolę od Sony ma też możliwość wykupienia czegoś, co zna chyba każdy gracz. Chodzi oczywiście o PlayStation Network, czyli w skrócie PSN, a w tym wypadku o PlayStation Plus.

Usługa daje możliwość grania przez sieć z innymi użytkownikami, a także raz na miesiąc, każdy kto z niej korzysta dostaje dostęp do konsolowych tytułów (w mają są to Beyond: Two Souls oraz Rayman Legends na PS4). PS+ oczywiście kosztuje. Roczna subskrypcja na tą chwilę to koszt rzędu 240 złotych. Niektórzy z posiadaczy PSN dostali maila z informacją, że jeżeli do 4 maja wykupią PS+, mogą skorzystać z promocji i otrzymać dostęp do Netflix na trzy miesiące zupełnie za darmo. Konto na platformie streamingowej będzie w wersji Standard, czyli treści dostarczane są w jakości HD (o ile występują).

W naszym portfelu zostanie więc 129 złotych, co wydaje się być dobrą ofertą o ile wcześniej rozważaliśmy zakup PS+. I o ile mieliśmy tyle szczęścia, że w naszej skrzynce odbiorczej znaleźliśmy informację o możliwości skorzystania z promocji. Bez tego, nie ma szans na to, by z niej skorzystać. Oferta wygasa 30 września więc o ile mamy trochę szczęścia, mamy Netflix za darmo przez całe wakacje. Prawie.

Nowe tytuły na konsolę PlayStation 4 znajdziecie w naszym sklepie internetowym.

Źródło: Playstation.com
Fot.: Netflix

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...