reger

Nexus 6 (Motorola Shamu) – specyfikacja, rendery oraz zdjęcia

Google dopiero przygotowuje się do wypuszczenia tytułowego urządzenia na rynek, lecz już teraz wiadomo o nim całkiem sporo. Zapraszamy do małego podsumowania…

Nieoficjalne informacje na temat kolejnego smartfonu z linii Nexus nie schodzą ze stron głównych najpopularniejszych stron, traktujących o nowych technologiach. Dziś postanowiliśmy zebrać wszystkie doniesienia w jednym miejscu i pokazać naszym czytelnikom zdjęcia, rendery oraz specyfikację Nexusa 6 vel Motorola Shamu.

Na pierwszy ogień idą rendery:

reger

 

render1

render2

Nowy smartfon pozował nawet do zdjęć:

render5

render6

A tutaj mamy porównanie gabarytów Shamu z LG G3:

render3

Jeśli wierzyć niepotwierdzonym danym, urządzenie zostanie wyposażone w ogromny prawie 6-calowy ekran, pracujący w rozdzielczości 2560 x 1440 pix (496 ppi) co pozwoli zaliczyć Nexusa 6 do kategorii Phabletów.

Za wydajność odpowiadać będzie najnowszy układ Qualcomm Snapdragon 805 oraz 3 GB RAM, zaś miłośnicy fotografii otrzymają do dyspozycji 13 Mpix aparat główny.

Nexus, posiadający baterię po pojemności 3200 mAh  jak nie trudno się domyślić, będzie pracował pod kontrolą Androida L.

Na tym niestety koniec przecieków. Na resztę będziemy musieli najprawdopodobniej poczekać, aż do oficjalnej premiery produktu.

Źródła: Engadget, TheVerge, AndroidPolice

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...