Nexus 6 pojawił się w ofercie sieci Play – ceny nie powinny nikogo zaskakiwać

Najnowsze urządzenie z linii Nexus do najtańszych nie należy. W oficjalnej dystrybucji zapłacimy za niego prawie 2,5 tys. złotych, co jest kwotą niemałą. Całe szczęście od dzisiaj możemy go nabyć  u jednego z polskich operatorów telefonii komórkowej, gdzie koszt zostanie odpowiednio rozłożony na czas trwania umowy.

IMG 0854

Serię referencyjnych smartfonów Google – przygotowywanych we współpracy z producentami takimi jak HTC, Samsung, LG, a teraz Motorola – wyróżniał idealny stosunek ceny do jakości. Słuchawki były przystępne cenowo, a zastosowane w nich podzespoły więcej niż poprawne. Wraz z premierą Nexusa 6 idea ta umarła.

Nie oszukujmy się – sprzęt jest zwyczajnie drogi i przeciętny Polak nie może sobie pozwolić na jego zakup. Dlatego też cieszy mnie fakt pojawienia się tegoż urządzenia w ofercie sieci Play, w której przy abonamencie Formuła Europa (148,99 zł) zapłacimy za niego jedynie złotówkę. Oczywiście cena w pozostałych taryfach nie jest już taka atrakcyjna. Dla porównania w przypadku miesięcznego zobowiązania na poziomie 89,99 zł Nexus będzie nas kosztował dodatkowe 979 zł.

Czy urządzenie warte jest takich pieniędzy? Dla wiernych fanów linii Nexus z pewnością tak. Jeśli należycie do wspomnianej grupy, koniecznie zapoznajcie się dokładnym cennikiem.

Źródło

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...