TabletHTCXXSlide

Nexus 9 od HTC pojawi się na zbliżającym się Google I/O 2014

W sieci pojawiły się przecieki dotyczące kolejnego tabletu z linii Nexus. Oprócz grafik znana jest także nieoficjalna specyfikacja urządzenia. To trafi do sprzedaży najprawdodpobniej w czwartym kwartale bieżącego roku, choć zapowiedź może mieć miejsce już w najbliższą środę podczas Google I/O.

TabletHTCXXSlide

Pogłoski o tym jakoby Google zamierzało zakończyć linię Nexus wydają się prawdziwe, lecz tylko częściowo. O ile kwestia zaprzestania kontynuacji smartfonów ze wspomnianej serii może okazać się faktem, o tyle los tabletów Nexus nie jest już taki oczywisty. Wniosek taki można wysunąć po zapoznaniu się z ostatnimi przeciekami dotyczącymi nadchodzącego tabletu od HTC, będącego jednocześnie kolejnym „Nexusem”.

HTC Volantis, bo taką nazwę kodową przyjął tablet, będzie wyposażony w procesor NVIDIA Logan 64-Bit, 2GB pamięci RAM oraz 8.9-calowy ekran, pracujący w rozdzielczości 2048 x 1440 pix. Zdjęcia wykonane 8Mpix aparatem z optyczną stabilizacją obrazu zapiszemy na 16 lub 32 GB pamięci flash. Z pozostałą konfiguracją oraz wyglądem tabletu możecie zapoznać się poniżej:

htc-nexus-9-650x375

Źródło: Android Police

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...