Conversations-teaser1-feat

We wtorek Nokia pokaże „coś zielonego”

Na blogu Nokia Conversation pojawił się zegar odliczający do premiery. Jakiej? Odpowiedź na to pytanie poznamy dopiero za 3 dni, lecz biorąc pod uwagę kolor grafik, możemy przypuszczać, że tematem przewodnim konferencji będą nowe słuchawki z Androidem z serii X.

Conversations-teaser1-feat

Od pewnego czasu w sieci krążą plotki na temat prac Nokii/Microsoftu nad kolejnymi smarfonami pracującymi pod kontrolą zielonego robota. Mało tego, w przeciekach pojawia się nawet nieoficjalna specyfikacja techniczna modeli X2. Zważając na to, wysoce prawdopodobne wydaje się to, że wtorkowy event będzie jednocześnie premierą kolejnej Nokii z Androidem.

Całkiem możliwe, że koncern zrozumiał w końcu, iż konfiguracja sprzętowa poprzednich modeli z dopiskiem „X”  była delikatnie mówiąc – słaba. Osoby, chcące wykorzystać wspomniane telefony do zdań innych niż połączenia głosowe i wiadomości SMS mogły czuć się zawiedzione wydajnością. Jeśli następca „zielonej” Nokii doczeka się porządnego upgrade podzespołów, sytuacja może ulec znacznej poprawie.

Czy waszym zdaniem event ograniczy się jedynie do prezentacji kolejnych smartfonów z Androidem?

Źródło: conversations.nokia.com

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...